Шпинат допоможе схуднути

26 апреля 2015
2767 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8424.jpg

Як було показано в недавньому дослідженні вчених з Лундського університету, екстракт шпинату, який учасники брали в якості добавки, здатний істотно знизити наш голод, особливо, коли апетит навіває думки про такі шкідливі продукти, як цукерки або фаст-фуди.

В ході 3 місяців досліджень вчені спостерігали за жінками з надмірною вагою. Половина з них щоранку перед сніданком пили суміш, яка містила 5 грамів екстракту шпинату (комплексу тилакоїдів), іншій половині в той же час давали напій-плацебо. Всі жінки дотримувалися графіку харчування, що складався з трьох збалансованих прийомів їжі в день (зі стандартною калорійністю).

Як правило, екстракт шпинату впливав на так званий гедоністичний голод: як було встановлено раніше, цей тип голоду найчастіше стає причиною ожиріння. Керуючи гедонічним голодом, людина краще справляється з емоційним переїданням і нездоровою практикою харчування в цілому.

В останньому дослідженні екстракт шпинату скорочував цей тип голоду на 95%, і в підсумку допоміг збільшити втрату ваги на 43%. Група, яка пила екстракт шпинату, втратила в середньому близько 11 фунтів, у той час як групі плацебо — 7,7 фунтів. Було також встановлено, що екстракт шпинату допоміг учасницям виробити більш здорові звички в харчуванні і збільшити втрату ваги, допомагаючи організму виробляти специфічні гормони насичення.

Похожие статьи:

Новости о ЗдоровьеВчені США: найкраща дієта для гіпертоніків

Здоровье и медицинаГолодування захистить вас від раку

Здоровье и медицинаЯк продовжити собі життя?

Здоровье и медицинаДієти можуть викликати рак

Новости о ЗдоровьеДієтологи відкрили секрети очищення організму від шлаків

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети