Сидячий спосіб життя підвищує ризик передчасної смерті

7 июня 2015
2150 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9022.jpg

Британські вчені в результаті досліджень стану здоров'я людей з різною сферою діяльності дійшли висновку, що сидячий спосіб життя підвищує ризик передчасної смерті.

Результати багаторічних досліджень показали, що люди, які більшу частину свого робочого часу проводять за столом, набагато частіше страждають від різних захворювань, таких як гіпертонія, діабет, варикозне розширення, серцево-судинні порушення, проблеми зайвої ваги і інші знайомі багатьом хвороби. Отримані показники дослідження дали підстави стверджувати, що саме сидяча робота багато в чому прискорює розвиток зазначених захворювань.

Підраховано, що 70% британців ведуть малорухливий спосіб життя, особливо це стосується офісних співробітників, які майже весь свій трудовий день проводять за робочим столом. Як з'ясувалося, ці люди навіть у молодому віці зіткнулися з серцево-судинними захворюваннями, сколіозом, остеохондрозом, ожирінням, хворобами нирок та ін.

Враховуючи результати дослідження, вчені і медики підрахували, що людям, які ведуть «сидячий» спосіб життя, необхідно хоча б дві години на день проводити на ногах. А в подальшому збільшити цей час до чотирьох годин на день. Крім того, з'явилася ідея створення робочих столів, за якими необхідно було б стояти, а не сидіти. Це допомогло б знизити ризик розвитку різних хвороб і навіть передчасної смерті.

Похожие статьи:

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Образование и наукаВчені: Сонячна буря може знищити США

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети