Сигаретний дим не дуже шкідливий

28 августа 2015
4221 просмотр Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10170.jpg

За результатами досліджень, дим пахощів виявився більш мутагеннем, ніж сигаретний дим.

Вчені з Південно-Китайського технологічного університету вважають, що дим від пахощів, можливо, більш шкідливий для клітин організму, ніж сигаретний дим.

В рамках досліджень було перевірено 2 види пахощів, що містять Agarwood і сандалове дерево — одні з найпоширеніших інгредієнтів, що використовуються при виготовленні ароматичних паличок.

Фахівці порівняли вплив диму пахощів і сигаретного диму на клітини яєчників китайських хом'яків і тестові штампи сальмонели. З'ясувалося, що дим пахощів виявився більш мутагенним, ніж сигаретний. Таким чином, він має хімічні властивості, здатні міняти ДНК в клітинах і викликати мутації. При цьому всі ці фактори безпосередньо пов'язані з розвитком раку.

Крім того, дим від ароматичних паличок містить ультратонкі частинки, які легко потрапляють в дихальні шляхи і можуть негативно впливати на здоров'я, викликаючи запальну реакцію.

Вчені відзначають, що в димі вивчених пахощів було знайдено 64 з'єднання, і деякі з них виявилися високо токсичними.

У результаті дослідники прийшли до висновку про те, що людям із захворюваннями легенів і в сім'ях з маленькими дітьми краще уникати захоплення пахощами. Проте вчені підкреслюють, що остаточні висновки робити поки рано, оскільки дослідження було невеликим і проводилося на тваринах.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВузькі джинси можуть серйозно пошкодити нерви і м'язи

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Здоровье и медицинаЧи корисно вживати алкоголь

Здоровье и медицина7 здорових продуктів, які можуть зробити вас товстими

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети