США охопила епідемія кору

14 июня 2015
2390 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9140.jpg

Після спалаху кору, який розпочався в «Діснейленді» у Флориді, американці запанікували. Хоча, наприклад, ситуація з кором в деяких країнах Європи набагато гірша. Так у чому ж справа? А справа в тому, що тільки в двох штатах США існує обов'язкова вакцинація, в інших штатах практично ніхто щеплень не робить. Виходить, що Америку може вбити простий кір.Американський інтернет розриває паніка. Кір є найбільш небезпечним інфекційним вірусом з відомих, пишуть місцеві ЗМІ. Після того, як, наприклад, в кімнаті побуває інфікована людина, дев'ять з 10 чоловік, що знаходяться в ній, заразяться, якщо вони не вакциновані.
За два тижні — 150 випадків захворювання в шести штатах. Такого не було ніколи, б'ють на сполох у соцмережах. На перший погляд така паніка дивна, адже за даними ВООЗ, наприклад, в Європі в 2014-на початку 2015 року зафіксовано 22149 випадків зараження. З них у Киргизії — 7477 випадки, Росії — 3247, Грузії — 3291, Боснії — 5340 та Італії — 1674. І нічого!«Ця епідемія в США створена штучно. Десятиліттями тут йде широка кампанія проти щеплень. Це робиться з різних причин, зокрема через острах розвитку аутизму у дитини. І оскільки права батьків у країні дуже сильні, то в принципі, вони самі створили цю епідемію».

Тепер стає зрозумілою і роздута істерія навколо лихоманки Ебола. Очевидно, що тема дуже благодатна і для політичної боротьби, тим більше напередодні президентських виборів у наступному році.
Так, республіканець, губернатор від штату Нью-Джерсі Кріс Крісті взявся відстоювати право батьків на вакцинацію їх дітей, а його соратник по партії сенатор Ренд Пол від штату Кентуккі заявив, що він чув про випадки, коли діти страждали від психічних розладів після вакцинації. На думку їхніх опонентів — демократів, обидва неабияк зіпсували собі шанси на вдалу виборчу кампанію.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиГосдеп США: российские войска не отходят от границы с Украиной

Новости БизнесаНафта на світових ринках подорожчала

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети