Статини дуже шкідливі для здоров'я

11 июня 2015
2255 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9105.jpg

Нове дослідження, опубліковане в науковому журналі JAMA Internal Medicine, стверджує, що прийом препаратів для зниження холестерину (статинів), викликає ризик погіршення пам'яті. При цьому популярні іноземні ЗМІ пишуть про зворотне.

У статті «Лікування статинами викликає ризик гострого погіршення пам'яті», опублікованій у вищезгаданому виданні, порівнюються показники здоров'я 500 000 чоловік, половина з яких використовувала ці препарати. Дослідники з Університету Рутгерса і Університету Пенсільванії відзначають, що погіршення когнітивних властивостей було приблизно рівним серед всіх пацієнтів, в той час, як популярні медіа, такі, як TIME, CBS News, Business Standard писали, що вони абсолютно нешкідливі.

Видання стверджує, що подібну інформацію вони поширюють завдяки підтримці фармацевтичних компаній, наприклад, GlaxoSmithKline (GSK) і Merck & Co., основних виробників цих ліків, які зацікавлених в їх поширенні, повідомляє Natural News.

Дослідження також показало, що статини замість зниження ризику серцево-судинних захворювань навпаки підвищують його, руйнуючи в організмі елементи — коензими Q10, природні антиоксиданти, до яких людський організм потребує для вироблення енергії і підтримки клітинних функцій.

Доктор Девід Даймонд з Університету Південної Флориди (USF), зазначає, що препарати з таким вмістом також провокують рак, цукровий діабет і уповільнюють роботу мозку.

Дослідники з Університету Флориди в Гейнсвіллі змогли експериментально переконатися, що хоча б одна хвилина ходьби в день допомагає знизити ризик серцевого нападу або інсульту.

Похожие статьи:

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети