Створено алкогольний напій, який не викликає похмілля

22 июля 2015
1964 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9775.jpg

Алкогольні напої, незважаючи на свої дивовижні магічні властивості, мають ряд недоліків. Сп'янівши, Ви не зможете в короткий термін отверезіти, а проспавшись, Вас почне мучити похмілля.

Корейські дослідники знайшли спосіб, як побороти ці побічні дії алкоголю.

Лікарі Кван Ір Квон і Хе Чон Гван з національного університету Chungnam вивчили властивості і вплив на людський організм, алкоголю з кисневими бульбашками — який дуже популярний в цій країні, утворення кисневих бульбашок відбувається простим додаванням харчової соди.

Вчені прийшли до висновку, що є помітна різниця у впливі на організм алкоголю з вмістом кисню і без нього. Вони провели три експерименти з використанням 19,5 градусним алкогольним напоєм, вимірюючи швидкість зниження алкоголю в крові людей до 0,000%, іншими словами з'ясовували, наскільки швидко відбувається протверезіння.

Протверезіння на 20-30 хвилин швидше відбувалося після прийняття алкогольних напоїв з вмістом кисню. Дослідники так само опитали піддослідних, які протягом ночі вживали 20 градусний алкоголь.

Люди які вживали збагачений киснем алкоголь, набагато менше страждали від похмілля, ніж люди, які вживали алкоголь без газування.

Так чому ж алкоголь з додаванням кисню, зменшує неприємний похмільний синдром? При попаданні алкоголю в організм, печінка розкладає етанол до діоксиду вуглецю і води, витрачаючи на це кисень!

Так чому ж не допомогти нашому організму, вважають учені, простим збагаченням алкоголю киснем!

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯку таблетку слід прийняти при похміллі?

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

Образование и наукаВчені: Сонячна буря може знищити США

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети