Створено презервативи зі смаком бекону

30 июня 2015
3459 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9423.jpg

Презервативи зі смаком бекону набирають популярність.

Компанія J&d's Foods, слоганом якої є фраза «Все має бути на смак, як бекон!», випускає в продаж латексні засоби контрацепції, ідентичні за зовнішнім виглядом і смаком бекону. У комплекті з ними можна придбати і банку беконового лубриканту на водній основі.

З цього самого лубриканту, випущеного на ринок в порядку першоквітневого розіграшу, все і почалося. «Ми навіть не думали, що із звичайного безглуздого приколу це може перетворитися в реальний продукт», — зізнаються в офісі компанії J&d's Foods, яка базується в Сіетлі. Так що тепер слідом за беконовим інтимним мастилом для повноти відчуттів можна придбати ще й беконові презервативи.

Один із засновників компанії Джастін Еш розповів, що ідея засобів контрацепції зі смаком бекону давно витала в повітрі, але зважилися на це тільки зараз. «Бачте, лубрикант так потужно „вистрілив“ у продажах, що ми пішли на виробництво презервативів. Самі-то вони з латексу, але покриті таким же мастилом на водній основі зі смаком і запахом бекону», — повідомив він.

Еш додав, що хоч за рахунок мастила презервативи і пахнуть і мають смак бекону, але за текстурою вони точно такі ж, як будь-який інший латексний презерватив. «Хрустіти, як добре просмажений бекон, не будуть», — сміючись, уточнив співвласник компанії J&d's Foods.

Придбати новинку з екзотичним смаком можна на сайті J&d's Foods за 9 доларів 99 центів. У кожній упаковці їх по три штуки.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети