Танці дуже позитивно впливають на здоров'я людини

10 июля 2015
6404 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9576.jpg

Не дуже багато знають про те, що танець, який представляє собою мистецтво рухів різних частин тіла під музику, має безліч переваг для здоров'я. І ось 5 найбільш помітних, які припадуть до вподоби практично будь-якому.

1. Втрата ваги

Танець це досить весела форма аеробних фізичних навантажень, які є чудовим інструментом боротьби із зайвою вагою. До інших типів аеробних навантажень відносяться біг, плавання, кікбоксинг, велосипедний спорт та багато інших.

2. Мускулатура

Багато хто, напевно, звертали увагу на те, що у професійних танцюристів є пропорційно розвинені м'язисті тіла.

Справа в тому, що заняття танцями вимагають швидких ритмічних скорочень м'язів, що дозволяє виробити додаткову силу, зробити живіт плоским, а м'язову масу вражаючою. Танець чудово підтягує ікри, стегна і сідниці.

3. Здорові кістки і суглоби

Завдяки регулярним заняттям танцями суглоби завжди забезпечені достатньою кількістю натурального мастила, що запобігає розвиток артриту.

4. Кровообіг

Танець ідеально підходить для жертв діабету, оскільки він допомагає контролювати рівень цукру в крові. Також дослідники виявили, що танці безцінні для ефективного контролю ліпідів, що важливо для підвищення рівня «хорошого» і зниження рівня «поганого» холестерину.

5. Мозок

Ми можемо покращити нашу пам'ять за рахунок танцю тому, що він вимагає запам'ятовування великої кількості рухів. Танець — це чудовий різновид інтелектуальних навантажень, які допомагають підтримувати мозок у молодому стані.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаАгресивних підлітків потрібно давати на танці

ОбществоПринца спіймали із наркотиками

Здоровье и медицинаЩоденне зважування допоможе вам схуднути

Здоровье и медицинаЧому варто їздити на велосипеді?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети