У Харкові пройде Всеукраїнська тренінг-программа для лікарів

3 ноября 2018
2226 просмотров Голосов: 0 Автор:AndreyVerdanov
article17873.jpg

У Харківському Прем'єр Палас пройде одноденний тренінг для лікарів, де будуть навчати виявляти фактори ризику розвитку хронічних захворювань у пацієнтів і вживати своєчасних заходів для їх нейтралізації.

Під час практичної частини заходу лікарі та представники преси, зможуть безкоштовно відвідати кабінет профілактики та за отриманими данними оцінити індивідуальний серцево-судинний ризик за модифікованою шкалою SCORE, визначити: індекс маси тіла, артеріальний тиск та глюкозу крові. Та прослухати ряд лекцій від провідних українських вчених-медиків різних спеціальностей.

Тренінг відбуватиметься за підтримки Міністерства охорони здоров’я України.

Організатор заходу - Всеукраїнська громадська організація «Асоціація прентивної та антиейджинг медицини», була заснована у 2007 році та налічує більше 50 000 членів — лікарів зі всієї України. Асоціація ставить за мету поліпшити надання медичної допомоги та підвищення якості і тривалості життя населення шляхом розвитку профілактичної, терапевтичної, гендерної та антивікової медицини, пропагування знань у цих галузях медицини за допомогою лекцій, бесід, друкованих видань, виступів по радіо та телебаченню, міжнародних наукових та гуманітарних зв’язків.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаУ Києві пройшла Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів «Мистецтво лікування»

Бизнес-технологииТренинг по риск менеджменту

Здоровье и медицинаЛікарі Запоріжжя та області прийняли участь у Всеукраїнській тренінг-програмі

Здоровье и медицинаУ Запоріжжі відбудеться Всеукраїнська тренінг-програма для лікарів-практиків «Мистецтво лікування»

Здоровье и медицинаПолезности брокколи

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk