У США безперервно зростає кількість близнюків

3 января 2016
1833 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11589.jpg

У 1980 році на 1000 новонароджених припадало в середньому 18,9 пари близнюків, у 2013 році — 33,7, у 2014-му — 33,9.

Головною причиною появи великої кількості близнюків автори називають застосування репродуктивних технологій: лікарських препаратів, що підвищують фертильність, штучного осіменіння та екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), визнаного найпоширенішим методом.

У більшості випадків до використання перерахованих технологій вдаються жінки зрілого віку. Поява на світ близнюків або навіть трійнят після ЕКЗ стає більш імовірним за рахунок особливостей самої процедури.

При її проведенні лікарі пересаджують в матку майбутньої матері кілька ембріонів, щоб підвищити шанси народження дитини. Згідно з дослідженнями, навіть такий крок не гарантує успіху процедури, і заради народження дитини деякі жінки вдаються до неї не один раз. Число проб може доходити до дев'яти. Проте завдяки ЕКЗ в Америці в 2011 році з'явилося 36% всіх близнюків.

Ще однією причиною зростання числа близнюків дослідники називають збільшення віку матерів. Згідно з наявними даними, в організмі жінок перед закінченням репродуктивного періоду відбуваються гормональні зміни, в результаті чого в кожен менструальний цикл починає дозрівати по дві яйцеклітини. Це збільшує шанси народження різнояйцевих близнюків.

Тим часом нідерландські дослідники, які вивчали народження близнюків в країнах, що розвиваються, прийшли до висновку, що на цей показник впливають такі чинники, як куріння, використання протизаплідних засобів і навіть ріст матері.

Похожие статьи:

IT-ТехнологииСкоро випустять Android M

IT-ТехнологииLG створила 8К-телевізор

IT-ТехнологииКомп'ютери за 9$ скоро з'являться у продажі

ОбществоСамые популярные схемы разводов в интернете. Советы как не попасть

Новости ІТ-технологииВ Україні будують сховище ядерних відходів за 300 млн. доларів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети