У США можуть ввести заборону на електронні сигарети

19 апреля 2015
6185 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8338.jpg

Сотні курців, які намагаються кинути шкідливу звичку за допомогою спеціальних вправ, нікотинових пластирів і просто сили волі, зриваються, повертаючись до звичайної сигарети. Електронні сигарети довгий час рекламувалися в якості прогресивного засобу, що допомагає навіть в самих безнадійних випадках. Це палички, що працюють на батарейках, наповнені нікотиновою або безнікотиновою рідиною. Вона нагрівається і вдихається у вигляді пари. Більшість електронних сигарет багаторазового використання продаються з нікотином різної концентрації і в різних смакових варіаціях.

Захисники електронних сигарет кажуть, що пристрій є відмінним способом кинути палити, адже воно дає всі звичні для курця відчуття, при цьому, не дозволяючи канцерогенам і тисячам шкідливих речовин проникати в організм. Вчені з Університету Каліфорнії досліджували пристрій і винесли свій вердикт: електронна сигарета, дійсно, потенційно здатна знизити шкоду куріння.

Однак суперечки щодо безпеки сигарет не вщухали. Американська громадськість розділилася в цьому питанні на два табори. Деякі представники системи охорони здоров'я впевнені: електронні сигарети — ще один винахід, що викликає залежність і що дозволяє дітям, по суті, легально курити.

Торік доктор Едвард Ленгстон з Американської медичної асоціації заявляв, що існує занадто мало даних про безпеку електронних сигарет, а Управління з продовольства і медикаментів не раз говорило про їх потенційну небезпеку, адже сигарети містять небезпечні токсини і викликають звикання. А наявність фруктових та інших смакових варіацій лише погіршує ситуацію, роблячи електронні сигарети привабливим товаром для підлітків.

Нью-йоркські законодавці хочуть ввести першу заборону на використання даного пристрою в штаті. Демократ Лінда Розенталь розповіла, що сама провела розслідування відносно електронних сигарет, і з'ясувала: є багато темних моментів. На її думку, поки не буде доступна детальніша інформація про пристрій, його варто заборонити.

Управління з продовольства і медикаментів намагалося класифікувати електронні сигарети в якості пристроїв, що доставляють в організм нікотин. Доля пристрою повинна вирішитися найближчим часом.

Похожие статьи:

Новости ОбществаСША ввели санкции против главы МВД Украины

Здоровье и медицинаУкраїнців вбиває пальмова олія!

Здоровье и медицинаЯк шкідлива їжа впливає на наш мозок?

Здоровье и медицинаЧи варто давати шашлик дітям?

Новости БизнесаФ'ючерси на дорогоцінні метали коригуються

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети