Уряд занадто повільно бореться з наркоманією

26 мая 2015
2926 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8839.jpg

Поки уряд розробляє плани щодо викорінення наркоманії, на дурман «підсаджується» все більше і більше громадян

Кабмін затвердив план заходів на 2015 рік щодо реалізації Стратегії державної політики щодо наркотиків на період до 2020р. Список справ, які належить осилити чиновникам, щоб побороти наркоманію, досить значний і містить аж 45 пунктів.

Серед основних можна виділити створення міжвідомчої координаційної ради з питань протидії наркоманії, до складу якого мають увійти представники МОЗ, МВС, Міністерства освіти, Мінсоцполітики та ін. Запрацювати така комісія повинна вже в третьому кварталі цього року. Передбачається, що вона буде боротися з наркоманією більш успішно, ніж Держслужба з питань наркотиків, яку уряд в минулому році вирішило об'єднати з Держлікслужбою.

У переліку заходів також маса освітніх — проведення профілактичних бесід з підлітками та їх батьками, реклама здорового способу життя та інші проекти. Тим більше, що проводити їх будуть вчителі середніх шкіл і викладачі ПТНЗ та ВНЗ, що гарантує переклад заходів на формальний рівень.

Більш корисним може виявитися внесення змін до законодавства щодо норм зберігання наркотиків і жорсткість правил виписування рецепта на ліки, що містять психотропні та наркотичні речовини. Адже зараз «медикаментозна» наркоманія зростає в Україні катастрофічними темпами. Непрямим підтвердженням цього є рекордне зростання продажів таких таблеток або так званих «ароматичних» і «трав'яних» сумішей, у складі яких є наркотичні речовини: за останні пару років обіг таких препаратів зріс у 3-5 разів і продовжує збільшуватися. А щоб правоохоронні органи були в курсі останніх досягнень фармацевтичної промисловості для них планується організувати роз'яснювальну роботу про нові наркотичні і психотропні засоби.

Похожие статьи:

Новости УкраиныТреба відновлювати виробництво

Новости УкраиныУряд пропонує закривати сайти за заявою будь-якої людини

Новости ПолитикиВлада готова обговорювати з опозицією спільний уряд - Кожара

Новости УкраиныУряд виділив МВС 13 млн гривень на збори

СкандалФото керіника уряду ЛНР Ольги Тараш

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети