Від солярію можна з'їхати з глузду

4 августа 2015
1983 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9982.jpg

Чи існує насправді психологічна або фізіологічна залежність від засмаги? Група дослідників вирішила відповісти на це питання, заради чого вже оголосила набір добровольців.

Американські вчені з Боулінг Грін і Університету Мічигану з'ясували, що непереборна пристрасть до засмаги і відвідинам солярію у деяких людей може пояснюватися компульсивним розладом і дисморфобією.

У США досі згадують скандал, що спалахнув у квітні 2013 коли схиблена на засмагу 44-річна Патриція Крентсіл була арештована за те, що вона взяла з собою в солярій п'ятирічну дочку Анну. З'ясовується тепер, що ця жінка могла бути жертвою серйозного психічного розладу.

Дослідники створили так званий тест на загар, який являє собою модифікацію традиційних тестів, що визначають схильність людей до зловживань різними субстанціями. Ті, хто відповідав позитивно на половину питань цього тесту, автоматично відносилися до категорії людей, які мають нездоровий потяг до засмаги.

З 533 студентів, що пройшли через тест, у 31% була виявлена залежність від засмаги і відвідувань соляріїв, а у 12% відзначався посилений потяг. Надалі з'ясувалося, що люди, які потрапили в ці дві групи частіше за інших демонстрували класичні симптоми дисморфобії і компульсивного розладу.

Причому, найчастіше жертвами залежно від засмаги виявлялися дівчата. В даний час для підтвердження цієї теорії вчені набирають нових добровольців. Якщо припущення підтвердиться, то часте відвідування соляріїв буде розглядатися в якості психічного відхилення.

Похожие статьи:

ОбществоБільшість росіян є психічно хворими людьми

Женский раздел​Негативні думки бувають заразними

Политические статьиЧи психічно здоровий Путін? Криза середнього віку чи шизофренія

Здоровье и медицинаМолитва допоможе перемогти рак

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети