В світі закінчується вакцина проти зміїних укусів

10 сентября 2015
2398 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10286.jpg

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щорічно 5 млн людей піддаються укусам змій, в результаті чого реєструють 2500000 випадків ураження зміїною отрутою, з них 100 тис. закінчуються летально і більше 300 тис. — Вимушеною ампутацією кінцівок та іншими видами довічної інвалідності. Антитоксини проти зміїної отрути є єдиним ефективним засобом для запобігання та усунення більшості серйозних наслідків укусів змій. Однак за останні 20 років недостатня кількість і якість статистичних даних щодо випадків ураження зміїною отрутою відбивається в недооцінці потреб у антитоксинах національними органами охорони здоров'я ряду країн, що, в свою чергу, призводить до низького попиту на виробництво антитоксичних засобів та проведення в країнах неналежних стратегій в області їхніх закупівель і розподілу. У теж час надходження на фармацевтичний ринок неякісних антитоксинів також підірвало загальну довіру до цієї групи препаратів.

Згідно із заявою Міжнародної гуманітарної організації «Лікарі без кордонів» (Лікарі без кордонів — MSF), найближчим часом закінчаться запаси єдиної ефективної протиотрути від зміїних укусів, і якщо світове медичне співтовариство не вживе заходів для забезпечення доступних засобів лікування, виникне реальна загроза життю десяткам тисяч людей.

Термін придатності останньої партії лікарського препарату обраного французькою фармацевтичною компанією «Санофі Пастер» закінчується в червні 2016 р, а ось лікарського засобу, здатного замінити даний препарат, на сьогодні не існує. Препарат являє собою сироватку, яка нейтралізує дію отрути 10 різних видів змій, що довела свою безпеку, ефективність і універсальність у величезній кількості клінічних випадків. Однак в 2014 р компанія-виробник припинила випуск препарату у зв'язку з нерентабельністю його виробництва.

Похожие статьи:

Здоровье и медицина​10 советов от шаолиньского монаха о том, как оставаться всегда молодым

Общество​Африканское племя, где за дату рождения принимается не дата рождения.

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

ОбществоГлобальный голод

Новости ОбществаКазаки-характерники

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети