Вагітним не можна користуватись Wi-Fi

3 июля 2015
4530 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9469.jpg

Вчені придумали Wi-Fi для вагітних

Китайська компанія Qihoo удосконалила свої роутери функцією «для вагітних». ВООЗ і конкуренти не залишилися осторонь.

Згідно поширеній думці, випромінювання з Wi-Fi-пристроїв може чинити негативний вплив на організм людини. Китайська компанія Qihoo зробила спробу нейтралізувати можливі загрози з допомогою нового режиму вагітності», який здатний знизити інтенсивність випромінювання на 70%. Цільовою аудиторією нововведення виконавчий директор Qihoo Чжоу Хуні назвав вагітних жінок і загалом усіх, хто побоюється за своє здоров'я.

Компанія Xiaomi, інший китайський техногігант, відреагувала на дії конкурентів, опублікувавши в соціальній мережі Weibo обвинувальне повідомлення: «Так званий «режим вагітності» — це всього лише рекламний хід [Qihoo]. Використання Wi-Fi безпечно, можете бути в цьому впевнені».

Всесвітня організація охорони здоров'я також не підтвердила побоювання Qihoo з приводу здоров'я мам і їхніх майбутніх дітей. У звіті, розміщеному на сайті ВООЗ, йдеться, що, згідно з останніми дослідженнями, вплив низькочастотних електромагнітних хвиль не несе в собі ризику можливих викиднів, ускладнень вагітності та виникнення різних захворювань у новонароджених.

Спори про безпечне використання Wi-Fi не вщухають з 2011 року після того, як були проведені масштабні дослідження по вивченню впливу технології на клітини живого організму. Наприклад, було доведено, що якщо під час експозиції еякуляту в безпосередній близькості від чоловіка буде працювати Wi-Fi, рухливість його сперматозоїдів знизиться на 20%, а пошкодження ДНК зростуть у 2,5 рази. До цього стверджувалося, що Wi-Fi ніякої шкоди здоров'ю людини не завдає.

Похожие статьи:

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Здоровье и медицинаЧи корисно вживати алкоголь

Здоровье и медицинаВузькі джинси можуть серйозно пошкодити нерви і м'язи

Здоровье и медицина7 здорових продуктів, які можуть зробити вас товстими

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети