Вакцини проти грипу більше не буде

17 августа 2015
2863 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10107.jpg

Кожний рік з жовтня по травень починається сезон грипу, а напередодні сезону — традиційна суперечка про необхідність щеплення.

Враховуючи, що щорічно створювана проти грипу вакцина бореться з конкретним штамом і не може здолати інші, вчені зробили спробу розробити терапію, яка дозволить людині боротися з усіма видами грипу і виключить вакцинацію.

За словами інфекціоніста Джейкоба Юнта з Університету штату Огайо (США), необхідно знайти єдиний засіб боротьби з різними штамами вірусу. Тому вчені вирішили зосередитися на біологічному механізмі боротьби з грипом.

Відомо, що про проникнення інфекції у організм повідомляє інтерферон. У відповідь починає вироблятися особливий білок IFITM3, який не дає вірусу дістатися до клітинного ядра, де він розмножується.

В експериментах на людей і мишей дослідники провокували підвищення в організмі рівня білка IFITM3 до проникнення туди інфекції. Щоб домогтися бажаного рівня IFITM3 в клітинах мишей і людини, вчені придушували фермент, що перешкоджає вироблення цього білка.

Як відзначають інфекціоністи, отримані результати можна вважати обнадійливими. Замість того щоб вдаватися до щеплень або ін'єкцій інтерферону, досить придушити один фермент, що забезпечить вироблення IFITM3.

За словами вчених, у випадку серйозної епідемії вони готові запропонувати добровольцям розроблену ними терапію в якості лікування від грипу. Інфекціоністи розраховують, що з часом люди відмовляться від традиційної вакцинації.

Тим часом вчені з Університету Карнегі — Меллон (США) також знайшли нестандартний спосіб боротьби з вірусом. Вони встановили, що протистояти грипу і застуді, а також зміцнити імунну систему допомагають часті обійми.

Похожие статьи:

Женский разделКоллекция трикотажа Conte elegant весна-лето 2017

Женский разделМуза любви

Женский разделЖенственность в разгар зимы

Женский разделCarlo Pazolini Spring/Summer 2017

Строительство и ремонтВыбираем сезон для строительства

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети