Вчені довели, що "Віагра" не здатна допомогти всім чоловікам

9 апреля 2015
2150 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8193.jpg

Спостереження за життям декількох тисяч чоловіків, що приймають «Віагру», показали, що вона не є панацеєю від статевих проблем — відновлення ерекції не привело до позбавлення від незадоволеності життям через психологічні прояви імпотенції.

Спостереження за життям декількох тисяч британців показали, що «Віагра» та інші препарати допомагають боротися з імпотенцією далеко не кожному чоловікові, що виробникам подібних ліків слід відображати в їх описі і рекламі, заявляють учені.

«Крім цього, ми виявили, що чоловіки, які вживають ці препарати або просто страждають від імпотенції, частіше страждали від високого кров'яного тиску і діабету. Лікарі повинні бути більш відкриті з пацієнтами в обговоренні потенційних побічних ефектів від ліків, які виписуються для боротьби з хронічними хворобами зразок діабету другого типу або гіпертензії », — заявив Девід Лі (David Lee) з університету Манчестера (Великобританія).

Лі та його колеги з'ясували, що «Віагра» не є всесильною і не допомагає великому числу пацієнтів, простеживши за життям понад 2,5 тисяч британців у віці від 50 до 87 років, і у приблизно п'ятої частини з них були проблеми з ерекцією.

Десята частина цих людей відвідала сексологів, які виписали їм «Віагру» або інші препарати, що діють аналогічним чином — шляхом придушення молекул ферменту PDE5, чий надлишок заважає розвитку ерекції.

Вчені стежили за змінами в стані репродуктивного здоров'я у добровольців протягом декількох тижнів, під час яких вони регулярно просили їх оцінити задоволеність своїм сексуальним життям і відзначати всі зміни, які відбувалися після того, як їм виписали «Віагру».

Як показали ці спостереження, незважаючи на поліпшення в роботі статевих органів, близько 20% чоловіків, що брали «Віагру» або її аналоги, говорили про незадоволення своїм статевим життям, проблемах з оргазмом і навіть повідомляли про те, що їхні стосунки з дружиною або коханою жінкою погіршилися.

Це відкриття, за словами вчених, говорить про те, що «Віагра» та інші препарати не знімають психологічних проблем, які несуть із собою імпотенцію та інші проблеми з роботою статевих органів. З цієї причини сексологам слід не тільки виписувати ліки, а й надавати психологічну допомогу пацієнтам.

«Нам здається вкрай важливим те, щоб професіонали враховували цей факт у своїй роботі і дотримувалися більш комплексного підходу у боротьбі з імпотенцією. У пацієнтів повинні бути реалістичні очікування з приводу того, що їх чекає, їх повинні підтримувати їх партнери по сексу, і у самих лікарів має бути гарне уявлення про психологічні проблеми і міжособистісні відносини, які можуть підсилити сексуальні проблеми і незадоволення життям.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети