Вчені почали грати у Бога

5 июня 2015
1922 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8990.jpg

Шведські медики створили тест, ім'я якого UbbLE, та рекомендують пройти його людям у віці від 40 до 70 років, щоб спрогнозувати ймовірність смерті. Тест складається з багатьох запитань.

Випробуваним належить розповісти про те, як часто вони курять, чи є у них автомобіль, чи відбувалися якісь зміни в житті. Тест складено з 655 різних параметрів, пов'язаних з ранньою смертю. Він був створений в рамках британського проекту UK Biobank, вже опитано більше 500 тисяч добровольців. Вони відповідали на питання про здоров'я і спосіб життя. Через п'ять років близько 8500 учасників опитування померли, і на підставі їх відповідей були складені прогнози про вірогідність смерті протягом п'яти років.

Автори дослідження Ерік Інгелсон і Андреа Ганна з Упсальського університету заявляють, що ризик смерті зменшується, якщо людина починає багато і швидко ходити, і сильно зростає при наявності автомобіля. Особливо сильно на підвищення шансів швидкої смерті впливає куріння.

В цілому вчені прийшли до висновку, що самооцінка здатна передбачити наближення смерті точніше, ніж лікарі. При цьому експерти застерігають людей, які вирішать пройти цей тест, від стану «кібергіпохондрії», яка може виникнути через пригнічуючі результати.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

Образование и наукаВчені: Сонячна буря може знищити США

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети