Вчені створили таблетку, яка допоможе боротись із рівнем цукру в крові

20 ноября 2015
1774 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11117.jpg

Експерти з Каліфорнійського університету, розташованого в Санта-Барбарі, сформували унікальне технологічне нововведення. Як заявили автори спостережень, лікарський засіб дозволяє управляти рівнем цукру в червоній рідині у представників слабкої і сильної статі.

 

Нова таблетка дозволяє швидко і якісно доставляти медикаменти, а також використовувати широкий спектр інших способів терапії. Пацієнти, що страждають діабетом, отримали додаткову можливість позбутися недуги.

 

Samir Mitragotri, провідний автор проектів, стверджує, що за наявності порушень в діяльності серця і підшлункової залози, виникає величезна потреба в пероральній доставці ліків.

 

Люди приймають інсулін по кілька разів на день, а задіяння голок вважається вкрай проблематичною процедурою.

 

Amrita Banerjee, співавтор експериментів, зазначила, що пацієнти, які бояться шприців, відчувають великий дискомфорт від ін'єкцій.

 

 Таким чином, ускладнюється процес лікування та госпіталізації людей. З метою подолання цих бар'єрів медики розробили унікальну інсулінову таблетку, призначену для боротьби з діабетом. Науковці сподіватися, що їх нововведення дозволить зберегти життя багатьох хворих і спростити процес терапії.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯку таблетку слід прийняти при похміллі?

Здоровье и медицинаТаблетка от ожирения

Здоровье и медицинаРак крові тепер лікуватимуть іншим способом

ОбществоСерце синього кита важить 181 кг

Здоровье и медицинаЯк визначити гея?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети