Вчені виявили незвичайний ген

30 октября 2015
1918 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10838.jpg

Вчені з Австралійського національного університету повідомили про те, що їм вдалося виявити ген сепсису. Дослідники прийшли до висновку, що дані, які їм вдалося отримати під час досліджень, будуть вкрай корисними в розробці нових підходів для боротьби з сепсисом.

Сепсис це хвороба, яка пов'язана з попаданням в тканини і кров інфекції, а саме її збудників, які провокують розвиток запальних процесів по всьому організму.

Якщо не встигнути вчасно надати необхідну допомогу то може статися септичний шок, поліорганна недостатність і, як наслідок, летальний результат.

На сьогоднішній день науці відомо, що першопричиною сепсису є бактеріальні ліпополісахариди, які при попаданні в клітку і провокують імунну систему знищувати клітини власного організму.

Спільно з колегами Кріс Гуднау з'ясував, що дуже високу роль у розвитку сепсису грає гасдермін-Д, що представляє особливу форму білка. Дослідники зуміли виявити конкретний ген, відповідальний за виробництво цього білка.

В основному гасдермін-Д розташовується в клітці в неактивному стані, і при попаданні ліпополісахаридів активізується. Цей процес і провокує саморуйнування клітин.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Образование и наукаВчені: Сонячна буря може знищити США

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети