Вчені "за крок" до відкриття вакцини, що лікує ВІЛ

4 июля 2014
3574 просмотра Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article5220.jpg

 Ймовірно, медикам вдалося створити революційну вакцину, яка лікуватиме ВІЛ.

Революційна вакцина позбавила ВІЛ трьох новонароджених діток Лікарі сподіваються, що троє малюків у Канаді повністю зцілилися від ВІЛ завдяки антиретровірусним лікам, які були введені їм за кілька годин після народження.

Як пише The Daily Mail, посилаючись на слова медиків, у четвертої дитини вірус лишився, проте "рівень його дуже низький".

Скільки років цим дітям зараз, поки не повідомляється. Як підкреслила професор Шерон Левін, співголова конференції AIDS 2014, на якій наприкінці липня обговорюватимуться ці результати, поки зарано стверджувати, що ліки від ВІЛ знайдено.

"Зараз лікарі не знають, чи діти справді вилікувалися. Єдиний шлях, яким вони можуть це з'ясувати, це припинити давати їм ліки від ВІЛ та подивитися, чи він повернеться", - сказала Левін.

 "Ми дуже цьому радіємо, бо всі четверо малят отримали лікування невдовзі після народження, і коли лікарі спробували виявити вірус, то їм фактично не вдалося знайти жодних вірусів у їхньому організмі", - розповіла науковець.

На думку професора, отримані результати дають надію на те, що лікування на ранніх стадіях у майбутньому зможе повністю зупиняти недугу. Можливо, таким пацієнтам не знадобиться продовжувати приймати ліки від ВІЛ.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаМедики навчились дивитись у майбутнє

Здоровье и медицинаВчені створили вакцину проти наркотиків

Здоровье и медицинаХолера нас більше не зачепить

Здоровье и медицинаВакцини проти грипу більше не буде

Здоровье и медицинаСкоро настане кінець епідемії Сніду

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети