Виявлено, що у мишей, що піддавалися впливу стресових факторів під час вагітності, існують зміни в мікрофлорі піхви і мікрофлорі потомства

17 июня 2015
3531 просмотр Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9204.jpg

Згідно з даними нового дослідження, результати якого опубліковані в журналі «Endocrinology», зміни вагінальної мікрофлори, викликані стресом під час вагітності, можуть вплинути на мікрофлору кишечника і центральну нервову систему потомства.

Відомо, що мікрофлора, що заповнює піхву матері, передається дитині. Це допомагає нормальній колонізації мікрофлори кишечника дитини, що надає допомогу в роботі імунної системи дитини і обміну речовин.

За словами дослідників, оскільки колонізація мікрофлори відбувається під час важливого етапу розвитку мозку, цей процес може впливати на розвиток центральної нервової системи.

Дослідники сфокусували увагу на вплив стресів на ранніх етапах вагітності на зміни мікрофлори піхви матері і вплив цього на потомство. В експерименті, проведеному на тваринних моделях, на вагітних самок впливали стороннім шумом, запахами хижаків і перебуванням в замкнутому просторі.

Вчені досліджували тканини тварин через 2 дня після пологів. Було виявлено, що у мишей, що піддавалися впливу стресових факторів під час вагітності, існують зміни в мікрофлорі піхви і мікрофлорі потомства.

Команда дослідників також встановила, що потомство чоловічого роду було особливо схильне до розвитку порушень мікрофлори кишечнику в результаті змін материнської мікрофлори.

Дане дослідження ще раз підкреслює, що під час вагітності необхідно ретельно стежити за здоров'ям і уникати впливу стресів.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЧерез стрес можна серйозно захворіти

Здоровье и медицинаПереживати під час вагітності категорично заборонено!

Здоровье и медицинаЯк побороти стрес?

Здоровье и медицинаОстанні новини України та світу призводять до стресів і депресій - як не піддаватися

Здоровье и медицинаЩо найкраще знімає стрес?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети