Високі люди частіше хворіють на рак

5 октября 2015
2584 просмотра Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10522.jpg

Нещодавно вчені з Каролінського університету переглянули історію людей за останні кілька десятків років. Результати показали: люди, що мають зріст вище середньостатистичного, мають більш високий шанс захворіти на рак.

Кожен десяток сантиметрів зросту більше середніх показників збільшують шанс появи онкології на майже двадцять відсотків у жінок і на десять у чоловіків. Для зменшення ймовірності появи ракових захворювань високим людям радять вести здорове і активне життя, не палити, дотримуватися принципів збалансованого харчування і давати тілу необхідні фізичні навантаження.

Зв'язок між появою ракових захворювань шкіри і зростом людей була помічена давно, але докладне вивчення даного феномена було проведено тільки сьогодні. Особи жіночої статі, що мають високий зріст, в порівнянні з тими, ніж зріст нижче статистичного, на двадцять відсотків частіше стикаються з раком молочних залоз, а у високих чоловічих на тридцять відсотків зростає ризик появи ракових захворювань шкіри.

Доктор Емілі Беньі стверджує, що дані таких досліджень допоможуть з великою точністю встановити факти небезпеки. Вона припускає: «Причини виникнення онкології досить великі, але на сьогоднішній день важко сказати які з них насправді провокують хворобу, а які є другорядними». Доктор надіється, що це дослідження вплине на складанні більш повної картини захворювання, і допоможе оцінити рівень небезпеки для кожного з нас.

Люди з високим зростом мають більший шанс зараження тільки лише тому, що в їх організмі більша кількість клітин, ніж у середньостатистичної людини, і одна з цих клітин може виявитися раковою. Також такі люди їдять більше їжі, яка теж може спровокувати захворювання. Навіть професор Дороті Беннет підтверджує цей варіант зі словами: «Ракові захворювання можуть почати свій розвиток з єдиною звичайної клітини, яких у високих осіб більше. За ідеєю, небезпека появи меланоми зростає при більшій поверхні площі шкіри, яка пропорційна квадрату зросту ».

Однак, Сара Вільямс стверджує, що вчені не врахували у своїх висновках дію інших шкідливих факторів. Також вона додає: «Багато людей не бережуть своє здоров'я, хоча могли б зробити багато чого для профілактики раку самі. Наприклад, кинути палити, закодуватися, дотримуватися збалансованого харчування і контролювати свою вагу.

Похожие статьи:

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Политические статьиЧи є в України шанс?

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети