ВООЗ визначила країну у якій найбільше п'ють

7 мая 2015
3936 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8550.jpg

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) досліджувала, як п'ють на землі.

Згідно досліджень ВООЗ Росія займає четверте місце в списку найбільш питущих народів. Кожен п'ятий чоловік в Росії помирає від наслідків алкоголізму. 11,5% питущого населення країн-учасниць ВООЗ йдуть у запої. Зате 45% населення світу ніколи алкоголь не вживали, а найбільше число алкогольних отруєнь зафіксовано в мусульманських країнах.

Від алкоголю помирає 4% населення Землі, щорічно від його впливу йдуть у могилу близько 2,5 млн. чоловік. Такі дані навела ВООЗ в своїй щорічній доповіді.

Найбільше п'ють молдовани: в середньому один житель Молдови на рік вживає 18,22 літра алкоголю. В цю кількість входять і незареєстровані алкогольні продукти, вироблені в домашніх умовах. Для довідки: прийнято вважати, що в 200-грамовій склянці горілки міститься 80 грам алкоголю.

Друге місце в «хіт-параді» найбільш питущих націй зайняли чехи. Кількість споживаного ними алкоголю становить 16,45 л на одну людину на рік, третє — угорці — 16,27 л.

Як уже зазначалося, Росія займає четверту позицію з кількістю 15,76 л алкоголю на рік. Більшість росіян воліють міцні алкогольні напої на відміну від молдаван, які п'ють в основному вино або чехів, які п'ють пиво.

У десятку найбільш питущих країн входить більшість країн Східної Європи. Українці в середньому вживають 15,6 л алкогольної продукції на рік.

Наші найближчі сусіди естонці — 15,57 л, румуни — 15,3 л, словенці — 15,19, білоруси — 15,13.

Серед країн Західної Європи за кількістю випитого лідирує Великобританія з 13,37 літрами.

Похожие статьи:

Новости КиеваУ Києві від вогнепального поранення помер міліціонер

Новости в миреЗ життя пішла Ширлі Темпл

Новости УкраиныМВС спростовує інформацію про вогнепальне поранення і смерть активіста

ПроисшествияУ Севастополі на тренуванні помер 16-річний футболіст

Новости ПолитикиНачальник Краснолиманского ГАИ погиб в ДТП от взрыва

Комментарии (3)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети