ВООЗ закликає відмовитися від таких назв хвороб, як свинячий грип, мавпяча віспа, пташиний грип

22 мая 2015
4818 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8756.jpg

Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала рекомендацію, в якій закликала не згадувати в назвах хвороб тварин, народи, країни і т.д. На думку співробітників ВООЗ, використання назв тварин може спричинити зайве насильство щодо них, а згадка країн — нашкодити туризму і викликати зайві страхи.

Всесвітня організація охорони здоров'я закликає відмовитися від таких назв хвороб, як свинячий грип, мавпяча віспа, пташиний грип та інших подібних, в які включені назви тварин. На думку організації, вони образливі для тварин і можуть викликати зайве насильство щодо них.

У ВООЗ також викликає занепокоєння те, що деякі захворювання носять назви народів. Наприклад, іспанський грип або краснуха, яка англійською називається German measles — «німецький кір». На думку організації, це негативно впливає на розвиток туризму.

Втім, чорний список назв хвороб, який пропонує сформувати ВООЗ, ще ширший — туди включені терміни, які можуть бути образливими для культурних, національних, релігійних, професійних чи інших груп.

Не всі фахівці сприйняли цю новину позитивно. «Це не врятує чиєсь життя. Це просувається під егідою політкоректності, і я скептично ставлюся до того, що це принесе якусь користь. Що стосується спроб не образити тварин — це взагалі маячня », — заявив виданню відомий бактеріолог, професор Х'ю Пеннінгтон.

«Всесвітня організація охорони здоров'я — це політична організація, орган ООН, який сильно критикується за недостатньо швидку реакцію на Еболу. Відомі захворювання якось треба називати, а зміна назв спричинить плутанину в суспільстві і може призвести до наслідків », — сказав він.

ВООЗ між тим також закликає відмовитися у назві хвороб від слів «смертельний» і «епідемічний», які, на думку фахівців організації, можуть викликати зайві фобії і страхи.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Здоровье и медицинаГрейпфрутовий сік захищає від раку

ОбществоСтівен Хокінг зізнався, що хоче покінчити із собою

Здоровье и медицинаСифіліс-експерименти: 800 чоловік були заражені для спостережень

Здоровье и медицинаНайнебезпечніші хвороби в історії людства

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети