Вперше пересаджено серце виготовлене 3D принтером

11 октября 2015
2499 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10585.jpg

Мія Гонсалес пропустила більше трьох років свого життя.

Вона не змогла скакати в дитячому садку і ходити на танці через постійні застуди та пневмонії. Коли Міа могла виходити і грати, то легко підхоплювала астму.

Після приблизно 10 госпіталізацій лікарі зрозуміли, що у дівчинки порок розвитку аорти — судини, яка качає кров із серця. 4-річній дитині потрібна операція, яка б закрила частину аорти, яка чинить тиск на трахею, що було причиною утрудненого дихання і ковтання.

Лікарня, де проходило лікування, в цьому році отримала 3D принтер, який робить точні копії органів, використовуючи знімки КТ або МРТ пацієнтів як шаблон і накладає шари гуми або пластику. І отримавши модель серця Мії, доктор Редмонд Берк довго над нею сидів, але в результаті зрозумів, як йому слід діяти на операції. На щастя, двогодинна операція пройшла успішно.

Близько 200 лікарень по всьому світу мають такий принтер. Хоча 3D принтери використовувалися протягом останніх 20 або 25 років для створення прототипів хірургічних інструментів та інших цілей, тільки в останні роки вони почали моделювати органи.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаСмертність від інфаркту зростає

Здоровье и медицинаЧерез приймання антибіотиків може зупинитись серце

Здоровье и медицинаСмертельно небезпечне проживання вище сьомого поверху

ОбществоСерце синього кита важить 181 кг

ОбществоКофеїн завдає великої шкоди серцю

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети