Вузькі джинси можуть серйозно пошкодити нерви і м'язи

24 июня 2015
4057 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9307.jpg

Медики попереджають, що популярна модель джинсів може завдати шкоди здоров'ю.

Вузькі джинси можуть серйозно пошкодити нерви і м'язи, стверджують австралійські медики, що опублікували статтю в науковому журналі Journal of Neurology, Neurosurgery and Psychiatry. Медики повідомили про випадок з 35-річною жінкою, яку виявили лежачою на землі і не здатної піднятися після того, як її ступні і кісточки заніміли, повідомляє Huffington Post.

Вони повідомили, що оніміння викликали тісні джинси, в яких вона присідала, готуючи меблі для переїзду і додали, що в результаті у жінки розвинувся синдром міжфасціального простору, при якому скорочується приплив крові до м'язів ніг: вона не могла поворушити щиколотками і пальцями, а також втратила чутливість нижньої частини ніг і ступень.

Читайте також: Солодке життя. Молочний шоколад корисний для здоров'я — вчені

Ікри шанувальниці трендових скінні виявилися настільки набряклими, що джинси довелося розрізати, наголошується в статті австралійських медиків. Повернутися до ходьбі без сторонньої допомоги жінці вдалося лише через чотири дні лікування.

Медики відзначають, що носіння вузьких скінні викликає набряки м'язів і здавлювання найближчих нервів, однак це зовсім не означає, що модницям доведеться відмовитися від улюбленої моделі джинсів. Фахівці відзначають, щоб уникнути проблем з носінням вузьких джинсів, необхідно уникати перебування в одній позі протягом довгого часу і рухатися впродовж дня.

Похожие статьи:

Здоровье и медицина​Вчені довели шкоду телевізора для немовлят

Здоровье и медицина7 здорових продуктів, які можуть зробити вас товстими

Здоровье и медицинаКава допомагає спалювати жир

Здоровье и медицинаЧи корисно вживати алкоголь

ОбществоПорнографія руйнує ваш мозок

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk