Вживання кави може призвести до нетримання сечі

4 октября 2015
1895 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10519.jpg

Вчені заявили, що часте вживання кави може призвести до хвороб сечового міхура, про це свідчать результати нового наукового дослідження.

Про корисні і шкідливі властивості кави фахівці пліткують вже давно. Деяким людям його вживання строго протипоказано, в той час, як іншим людям лікарі, навпаки, радять приймати ароматний напій.

Провівши нове дослідження, вчені повідомили, що саме жінки можуть мати проблеми з сечовипусканням, якщо будуть пити щодня більше 4-х чашок кави. Надмірне вживання напою робить негативний вплив на жіночий сечовий міхур, і навіть призводить до нетримання сечі.

При цьому фахівці уточнили, що варто лише трохи обмежити вживання ароматного напою і можливих проблем в майбутньому вийде уникнути. Необхідно відзначити, що експерти раніше не раз заявляли і про корисні властивості кави.

Наприклад, наукові співробітники заявляли, що кавовий напій не такий вже й шкідливий, а навіть навпаки наділений корисними властивостями. Якщо в міру пити каву, в організмі не виникатиме запальний процес, і можна буде не допустити розвитку багатьох хвороб. Також фахівці повідомляли, що якщо пити підбадьорливий напій щодня, то його підбадьорливі властивості падають, в порівнянні з першою випитої чашкою напою. Кофеїн викликає звикання і організм вже перестає реагувати так як раніше.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети