Wi-Fi викликає рак

28 июля 2015
2178 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9865.jpg

Невтішні висновки для тих, хто не розлучається з мобільними пристроями ні на хвилину, опублікували вчені в Electromagnetic Biology & Medicine.

Виявляється, бездротові мережі і модні гаджети можуть стати причиною виникнення онкологічних захворювань.

За словами фахівців, радіація від бездротових девайсів, таких як смартфони, може викликати метаболічний дисбаланс, який пов'язаний з раком та іншими нейродегенеративними захворюваннями.

Крім того, є ризик отримати менш серйозні, але все ж не приємні наслідки тривалого використання мобільних пристроїв. Мова йде про головні болі, втому і подразненні шкіри.

Медики настійно рекомендують рідше контактувати з бездротовими девайсами. Особливо це стосується молоді, яка вже не мислить свого життя без різного роду гаджетів. А якщо все ж в цьому є явна необхідність, то хоча б вночі потрібно виносити мобільні пристрої зі спальні.

Нагадаємо, WiFi (від англ. Wireless Fidelity) — мережа, що належить Wi-Fi Alliance. Загальновживана назва для стандарту бездротового (радіо) зв'язку передачі даних, який об'єднує декілька протоколів і ґрунтується на сімействі стандартів IEEE 802.11 (Institute of Electrical and Electronic Engineers — міжнародна організація, що займається розробкою стандартів у сфері електронних технологій). Найвідомішим та найпоширенішим на сьогодні є протокол IEEE 802.11g, що визначає функціонування бездротових мереж.

Похожие статьи:

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети