За допомогою МРТ можна виявити рак

19 июня 2015
4089 просмотров Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article9223.jpg

Найбільш точну інформацію про наявність пухлин можна отримати, використовуючи такі техніки візуалізації, як комп'ютерна томографія або позитронно–емісійна томографія. На жаль, це пов'язане з високою дозою радіації, яку отримують пацієнти при проведенні такої діагностики.

Щоб уникнути цього і зберегти хворих від ризику розвитку раку, спровокованого випромінюванням, фахівці Стенфордського університету пропонують нову методику, яка може виявити пухлини, використовуючи модифікацію магнітно–резонансної терапії. Цей метод, описаний у статті, опублікованій в журналі «The Lancet Oncology», передбачає застосування нової контрастної речовини для виявлення пухлин — наночастинок заліза.

Досі МРТ не застосовували для виявлення пухлин, тому що ця процедура є тривалою і не завжди дозволяє відрізнити здорові і пухлинні тканини. Як виявилося, використання наночастинок заліза, які залишаються протягом багатьох днів у кровоносних судинах, забезпечує достатню контрастність зображення і допомагає виявити пухлини з тієї ж чіткістю, що і томографія, але без ризику високої дози радіації.

Похожие статьи:

Новости УкраиныЩодня в Україні від раку помирають 239 людей - Бахтеєва

Здоровье и медицинаЕда и вода из пластиковой посуды приводит к раку

ПроисшествияУкраинские паспорта в Крыму забирают или рвут

Новости КультурыУ Жанны Фриске - рак!

Новости о ЗдоровьеВитамин убивающий Рак

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети