Застудою в 2014 році перехворіли 80% українців

24 апреля 2015
2621 просмотр Голосов: 0 Автор:вася
article8393.jpg

За епідемічний період 2014 року 80% українців перехворіли на ОРЗ або ГРВІ, при цьому тільки 31% з них хворіли один раз

Торік 80% українців хоча б раз за епідемічний період перенесли ГРЗ або ГРВІ, з них тільки 31% перенесли захворювання один раз. Всього 20% населення не хворіло зовсім. У 2013 році захворюваність застудою досягала 70%. Такі дані надала компанія GfK Україна на замовлення STADA CIS.

Майже 25% українців готові за один раз витратити на противірусні ліки до 100 гривень. Близько 18% — більше 100 грн, і лише 11% українців можуть дозволити собі витратити більше 200 грн. на своє лікування. При цьому найбільш платоспроможними виявилися жителі Північного, Центрального та Південного регіонів країни.

Суму до 60 грн. можуть заплатити 15% українців, і таких людей найбільше в Києві. Суму в розмірі до 30 гривень готові залишити в аптеках 9% громадян порівняно з 14% в 2013 році.

«У минулому році продаж дуже дорогих ліків впали, але попит на найдешевші препарати не виріс Люди стали більш зважено підходити до покупки противірусних препаратів, віддаючи перевагу якісним препаратам за помірною ціною.», — Коментує Святослав Дяченко, голова представництва компанії STADA в Україні.

Варто відзначити, що 44% українців купують ліки за рекомендацією лікаря, 30% воліють самостійно вибирати лікарські засоби виходячи зі своїх переваг і досвіду. І тільки 10% назвали ціну визначальним для себе фактором.

За даними дослідження, жінки частіше, ніж чоловіки, купують противірусні препарати. Майже 30% представників чоловічої статі заявляють, що не купують ліки для лікування вірусних захворювань. Можливо, препарати для них купують 83% жінок, які дали ствердну відповідь.

Цікаво, що жіноча половина населення (47%) при виборі препаратів більше покладається на думку лікаря, серед чоловіків таких 41%, але сильна половина людства при цьому більше прислухається до думки знайомих (11% чоловіків проти 6% жінок), на раду фармацевта в аптеці орієнтуються 8% чоловіків і 5% жінок.

При профілактиці простудних захворювань українці віддають перевагу народним методам (51%), теплому одязі і обмеженому перебуванню в громадських місцях (33%). Близько 30% вказують, що приймають вітаміни. Примітно, що серед тих, хто п'є вітаміни і тепло одягається, більше жінок, а серед любителів спорту і загартовування — чоловіків.

«У зв'язку із зростанням цін на противірусні препарати, збільшилася кількість українців, які стали купувати вітаміни для профілактики в сезон простудних захворювань. Адже значно дешевше купити якісні вітаміни і зміцнити імунітет, ніж відмовитися від профілактики і, в разі хвороби, купувати вже кілька дорогих препаратів, пропускати роботу або навчання », — повідомив Станіслав Дяченко.

Похожие статьи:

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети