Здоровий сон захистить нас від простуди

27 ноября 2015
2275 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11193.jpg

У ході реалізації нових експериментів і дослідів вчені довели, що короткочасна пам'ять може бути поліпшена за допомогою якісного сну.

 

На думку провідних науковців, саме нічний відпочинок позитивно впливає на когнітивні навички представників слабкої і сильної статі. 

Команда провідних експертів стверджує, що кожна друга людина, що проживає в різних країнах світу, страждає від недосипання.

 

У підсумку, організм хлопців і дівчат погіршує свою діяльність, слабшає імунна система людини. Знижуються захисні реакції тіла, крім того, збільшується ймовірність виникнення простудних захворювань. Медики встановили, що відсутність якісного нічного відпочинку в належному обсязі може згубно позначитися на стані здоров'я людей. Погіршується короткочасна пам'ять і здатність людини концентруватися на тих чи інших подіях.

 

 Слід зауважити, що для отримання подібних відомостей, автори проектів реалізували цілий ряд експериментів. Фахівці з'ясували, що недосипання призводить до відключення окремих ділянок головного мозку. Запобігти передчасному старінню можна лише завдяки здоровому сну.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаГрейпфрутовий сік захищає від раку

Здоровье и медицинаНайнебезпечніші хвороби в історії людства

Здоровье и медицинаВчені навчилися передбачати рак за 13 років до початку захворювання

Здоровье и медицинаВООЗ закликає відмовитися від таких назв хвороб, як свинячий грип, мавпяча віспа, пташиний грип

Здоровье и медицинаСифіліс-експерименти: 800 чоловік були заражені для спостережень

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети