​Маніпулятори та «енергетичні вампіри»: Або як позбутися таких подруг

9 июня 2015
2429 просмотров Голосов: 0 Автор:Viktor
article9071.jpg

Маніпулятори та «енергетичні вампіри»: Або як позбутися таких подруг.Всі ми періодично впускаємо в своє життя не тих людей. Навчися красиво розлучатися з настирливими подругами, як кажуть, щоб і людини не образити, і самій не постраждати.Є кілька типів таких от «випадкових людей». Спостерігаючи за поведінкою твоєї знайомої, ти зможеш придумати спосіб уникати контакту з нею.


Нудьгуючі дамочки. Це ті, кому просто нікуди дівати час, ось вони і вбивають його, телефонуючи по черзі всім знайомим. Часто це розмова ні про що: привіт, як справи, яка сьогодні гарна погода, а вчора йшов дощ… А, можливо, у неї купа невідкладних справ, але їй не хочеться за них прийматися, ось вона і «тягне гуму».

Що робити? Якщо ти кілька разів твердо, але ввічливо скажеш їй, що дуже зайнята і не налаштована на спілкування, тебе залишать у спокої. Ну, хоча б на пару місяців.

Маніпулятори. Є й інші, на вигляд милі й чарівні, сиплються компліментами на твою адресу. І, що використовують тебе в своїх цілях. Наприклад, позичають у тебе якусь суму до получки (яку повернуть через півроку), або просять допомогти в ремонті, кар'єрі, бізнесі. Причому абсолютно безоплатно. А якщо ти ризикнеш звернутися до них з якою-небудь проханням — чекай відмови! Під дуже слушним приводом.

Це — вправні маніпулятори, звиклі використовувати всіх і вся. Зрозумій: навряд чи її компліменти йдуть від чистого серця, просто це така «кнопочка», натиснувши на яку, вони домагаються від тебе бажаного.

Що робити? Тобі не подобається відчувати себе дресированою мавпочкою? Тоді пропусти повз вуха її дифірамби і твердо відмов у проханні. Адже робити ласку потрібно лише тоді, коли тобі цього дійсно хочеться і людині, до якої ти відчуваєш щиру симпатію.

Енергетичні вампіри. Твоя сусідка постійно забігає до тебе в гості, то на чашечку чаю, то для того, щоб показати обновку, не звертаючи уваги, що в тебе затіяна грандіозна прибирання або ти поспішаєш на побачення. Причому прекрасно бачить, що тобі неприємні її візити, але ти з останніх сил стримували себе в рамках пристойності. Швидше за все, вона — енергетичний вампір, який живиться твоїми емоціями. Від таких людей варто триматися подалі, правда, навряд чи вони згідно добровільно розірвати відносини.

Що робити? Не дозволяй негативним емоціям брати гору над розумом. Найкраще знаряддя в цьому випадку — повний спокій. Якщо вампірові нічим буде поживитися, він від тебе відстане. Якщо настирлива дамочка стоїть на твоєму порозі, дуже люб'язно скажи їй: ой, як шкода, що я не можу з тобою поспілкуватися. Якраз зараз повинна тікати у важливій справі. І не давай їй можливості завести з тобою розмову, відразу захлопніть двері. Якщо ти витримаєш такий стиль поведінки хоча б протягом місяця, вона від тебе відстане.


Житомирянка

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети