​Негативні думки бувають заразними

19 сентября 2015
2370 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10344.jpg

Негативні думки бувають заразними. Але, як і при будь-якій хворобі, можна створити собі проти них імунітет, усвідомивши причину їх виникнення у чоловіка і проаналізувавши його почуття.

Припустимо, у одного з пари чудовий настрій, і у нього виникло бажання покликати свою половинку кудись сходити. Але у відповідь реакцією на будь-яку ініціативу раптом виявляється різке «ні». Звичайно, це може привести людину в пригнічений стан, тим більше, якщо ця ситуація повторюється регулярно. Виникає відчуття, що життєвий кордон звужується, і деякі бажання не будуть здійснені. Причому песимістичний чоловік або дружина теж буде відчувати розлад, оскільки песимізм не вберігає людину від розчарувань. З журбою в голосі у відповідь на неприємний збіг обставин він скаже: «Я попереджав».

Партнеру песиміста може здатися, що людина радіє невдачі. Це породжує сумніви у відносинах і невпевненість у взаємній повазі. Буває так, що друга людина переймає меланхолійну манеру першого члена сім'ї та від усього очікує одних тільки невдач. Іноді розчарування переходить в інші негативні емоції, наприклад, в роздратування.

Можливо, кращим засобом від песимізму може послужити спроба другого чоловіка запобігти негативним висновкам, запропонувавши придумати рішення проблеми самому песимісту. Замість критики йому доведеться шукати варіанти дій для благополучного результату, а не шукати ваду в методах своєї половинки.

Похожие статьи:

Политические статьиЧи психічно здоровий Путін? Криза середнього віку чи шизофренія

Образование и наукаСтворено камеру,яка здатна читати думки її власника

Здоровье и медицинаВід солярію можна з'їхати з глузду

Здоровье и медицинаМолитва допоможе перемогти рак

ОбществоБільшість росіян є психічно хворими людьми

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети