​З чим пов'язана біль в грудях?

25 апреля 2015
3047 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8411.jpg

З чим пов'язана біль в грудях? Що може спровокувати неприємні відчуття? Причин для їх появи багато. Ми розповімо про найпоширеніші з них.

1. Мастопатія, або захворювання молочної залози, може з'явитися через гормональне порушення, запалення яєчників, відсутність вагітності після 35 років.

2. Забій молочної залози, в результаті чого з'являється гематома або ущільнення.


3. Поява кісти, яка викликає тупий ниючий або різкий біль.

4. Проблеми з хребтом. При цьому біль віддає в область грудної клітини.

5. Неприємні відчуття в області грудей може спровокувати стрес або надмірне емоційне напруження. При появі болю обов'язково звернися до лікаря. У домашніх умовах проведи самообстеження молочної залози (його треба проводити з 5 по 12 день менструального циклу).

При появі болю обов'язково звернися до лікаря. У домашніх умовах проведи самообстеження молочної залози (його треба проводити з 5 по 12 день менструального циклу):

— Встань біля дзеркала, витягнувши руки вздовж тулуба. Оглянь молочні залози, звертаючи уваги на будь-які зміни: колір шкіри, зовнішній вигляд, форму грудей.- Підніми руки вгору і повільно повернись в одну сторону, потім — в іншу, продовжуючи візуально оглядати молочні залози.- Перевір, чи немає виділень з соска. Для цього несильно стисни правий і потім лівий сосок великим і вказівним пальцями протилежної руки.- Перейди до пальцьового огляду всієї молочної залози. Почни з пахвової частини і рухаючись по спіралі, проведи огляд.

Похожие статьи:

Общество7 одкровень бізнесменів: що вас може очікувати?

ОбществоЯк вести сімейний бюджет при нерегулярному заробітку?

Здоровье и медицина10 хитрощів, що допомагають запобігти старінню

Здоровье и медицинаАлкоголь і спорт: чи можна поєднувати?

Здоровье и медицина10 порад тим, хто кидає палити

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети