Бути худою вже не модно

2 мая 2015
2947 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8489.jpg

За кілька днів до Нового року в Ростовській лікарні померла 15-річна дівчинка. Одна з кращих учениць в гімназії, відвідувала танцювальну студію. Там їй і порадили скинути пару кілограмів, щоб бути у формі. Дівчинка — відмінниця і перфекціоністка — скинула більше. Настільки більше, що через півроку після початку дієти померла від анорексії у вазі 23 кілограми.

Ізабель Каро — одна із жертв цієї страшної і на якомусь етапі вже невиліковної хвороби.

Тих, хто пропагує дієти і тим самим зомбує дітей, треба розстрілювати. Забудьте слово «дієта», а ваші діти нехай його ніколи не дізнаються. Є поняття «збалансоване харчування», в якому присутні і жири, і вуглеводи, і білки і, як мінімум, 3 прийоми їжі: сніданок, обід, вечеря. Краще б навіть п'ять.

У сучасному суспільстві — вкрай нездорове, якесь істеричне ставлення до калорій. Вони завжди зайві, завжди на шкоду, від них завжди — бляшки і целюліт. Створюється враження, що люди забули, що калорія — це, насамперед, одиниця енергії. Енергія потрібна будь-якому організму. Без неї все вмирає. Калорії необхідні нам для того, щоб жити, і нітрохи не менше, ніж повітря. Ви ж не затискаєте собі ніс і рот, щоб не дихати. Тоді навіщо ви перекриваєте надходження в свій організм енергії? Щоб не жити?

Впевнений: ви не цього хочете. Ви хочете бути красивими. Тоді давайте розберемося: коли закінчується краса тіла і починається його потворність, за яким — хвороба і смерть.

Краса тіла завжди безумовна і її можна визначити як «хороші пропорції в хорошій якості».

Скелет — це завжди погані пропорції. Їх нікому, ніколи, ні в якому разі не треба підкреслювати. Скелет — це апріорі некрасиво.

Не потрібно прагнути його оголити. Потрібно прагнути до протилежного — його закрити. Але зробити це — якісно і красиво.

Уявіть: ви в'їхали в порожній будинок з білими стелями, підлогою і стінами. У ньому немає нічого. Жити там неможливо. Його потрібно обставити. Ви можете завалити свій будинок першими-ліпшими меблями — мотлохом, підібраним на смітнику, або просто невдалим. А можете зробити з нього витвір дизайнерського мистецтва. Те ж саме з тілом. Можете плюнути і завалити жиром, можете залишити млявим і неживим, а можете наповнити м'язами — сильними, якісними, в потрібній кількості.

А потрібна кількість — це скільки? Подивіться на хижаків сімейства котячих. На те, як при русі «грають» під гладкою шерсткою їхні м'язи. Красиво? Ось і вам так потрібно.

Запам'ятайте головне: скелет потворний і млявий точно так само, як і жир. Я зараз не беру зовсім огидні випадки, коли жінка настільки товста або худа, що не може самостійно пересуватися, але, на мій погляд, обидві ці дівчата непривабливі.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаАнорексія охоплює підлітків

ОбществоАнджеліна Джолі хворіє на анорексію

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети