Чому дівчина не хоче займатись з вами сексом?

20 июня 2015
10267 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9250.jpg

Припустимо, ви зустрічаєтеся з дівчиною, і все у вас чудово, і цукерки з букетами, і прогулянки під місяцем, і в ліжку ідеальна сумісність. Але є в цій бочці меду одна маленька ложка дьогтю: іноді вона наполегливо відмовляє в інтимній близькості. Чому?

У неї пустують гормони

Тут вже дівчина не при чому. Головні винуватці її повороту – гормони. Ці товариші діють крутіше суворого керівника і буквально наказують людині, що і як робити. Якщо пояснювати мовою науки, більшість дівчат реагують на найменші коливання менструального циклу. Він ділиться на чотири фази: менструальну, проліферативну, овуляціонну і лютеїнову. Перша з них робить дівчину слабкою, друга — мегаактивною, третя — ну дуже сексуально збудливою, а четверта — депресивною і сумною.

Вона собою незадоволена

Найпоширеніша причина відмов – одвічна жіноча пристрасть до досконалості. Ні одна дівчина не ляже з вами в ліжко, якщо на сто відсотків в собі не впевнена. Тут береться до уваги і нижня білизна, і бездоганна епіляція, і навіть нерівно намальована стрілка. Якщо щось в її зовнішності сьогодні не так, будьте готові спати в наглухо застебнутій піжамі.


Вона маніпулює вами

Маніпуляції за допомогою сексу – явище давно відоме. До речі, до нього вдаються не тільки дівчата, але і більшість самок тварин. Так що, можливо, вона говорить вам «ні» для профілактики, щоб наступного разу ви захотіли її ще більше.


Вона думає, що її використовують

Так, багато дівчат від 16 і старше впевнені, що вони потрібні своїм хлопцям лише для сексу. Сама вона – ні, спати з нею – так. В такому випадку все, що вам потрібно, це переконати її в протилежному. Ефект буде досягнуто раніше, якщо додати до слів м'які іграшки, квіти і прикраси.

Так що, якщо друга половина в черговий раз відправила вас спати на диван, подумайте, може, у неї якраз лютеїнова фаза менструального циклу або волосся не так покладене, як потрібно.

Похожие статьи:

Новости КультурыВиагра от революции

ПроисшествияАмериканка-тінейджер замучила до смерті свого 43-річного коханця під час садо-мазо ігор

Новости УкраиныКрасота спасет Украину

ОбществоC крещением (+16)

Политические статьиКак Рокфеллеры перекроили женщин

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети