Чому варто повернутись до свого колишнього?

13 июля 2015
2355 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9628.jpg

Ви розлучилися якийсь час тому, але ось цей чоловік знову з'явився у вашому житті і пропонує спробувати відродити відносини. Чи варто це робити?

Якщо ви вважаєте, що увійти в одну і ту ж воду двічі неможливо, ви неправі. Історія знає безліч прикладів, коли колишні партнери, переосмисливши свої відносини і зробивши роботу над помилками, ставали щасливими разом. Чи чекає на вашу пару така доля? Це можна дізнатися, відповівши собі на кілька питань:

— Минуло багато часу з вашого розставання? Якщо ви досить давно розлучилися, кожен жив своїм життям, ви обов'язково помінялися. Змінилися деякі ваші погляди і принципи, можливо, ви обидва стали гнучкішими до чужих помилок. Можливо, ті проблеми, які заважали вам бути щасливою парою, ви подолали, — кожен окремо. Скажімо, ви розлучилися не через те, що чоловік був поганий, а через те, що у вас були внутрішні комплекси. Минув час, ви з ними впоралися, — і по-іншому подивилися на людину, яка була поруч з вами.

— Чи Можете ви назвати причину, по якій ви розлучилися? Причому не таке, як розкидання шкарпеток, а глобальне: несхожість характерів та інтересів, невміння партнера йти на компроміс або його грубість. Часто ми сваримося через дрібниці, в емоціях ляскаємо дверима, — і руйнуємо той союз, який має всі шанси стати успішним. Якщо через якийсь час після вашого розставання ви забули, через що посварилися, варто спробувати відновити стосунки. Хоча б для того, щоб зрозуміти: ваше бажання розлучитися було продиктовано примхою чи інтуїцією?

— Чи готові ви змінюватися? Для того, щоб відносини в цей раз не зазнали крах, доведеться працювати над собою – і вам, і вашому партнерові. Дещо змінюватися, йти на поступки, час від часу міняти свої звички і стереотипи. Якщо і ви, і чоловік згодні на це, є великий шанс, що відносини складуться успішно.

Коли пробувати не має сенсу?

— Якщо ви просто боїтеся залишитися одній і вирішуєте, що краще вже такий чоловік, ніж взагалі ніякого.

— Якщо це вже не перша і не друга ваша спроба реанімувати стосунки з цим чоловіком, але всі попередні провалювалися.

— Якщо хоч один з вас не готовий йти назустріч іншому.

— Якщо причина ваших розбіжностей не усунута (чоловік все так само п'є, курить і т.д).

Похожие статьи:

Женский разделЖінки частіше за чоловіків подають на розлучення

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети