Чорниця позитивно впливає на "жіноче" здоров'я

19 июня 2015
3138 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9238.jpg


Чорниця: застосування в гінекології

Напевно тобі добре відомі лікувальні властивості чорниці. Дійсно, ця ягода дивним чином поєднує в собі велику кількість корисних речовин з одного боку, і надзвичайно м'який смак з іншого.

Цю ягоду можна вживати в сушеному і сирому вигляді, також без уваги не можна залишати листя, з яких можна отримати корисний відвар.

З усіх хвороб, які можна вилікувати за допомогою чорниці, сьогодні ми зупинимося на гінекологічних проблемах, що супроводжують більшість жінок практично все життя.

ПМС.

Ефірні олії в складі ягоди, а також дубильні речовини, що містяться в ній, знімають запалення і спазми, виводять токсини і допомагають компенсувати втрату вітамінів. Відмінний варіант для підтримки організму в цей непростий період.

Нерегулярність менструального циклу.

У минулі часи знахарі використовували чорницю для нормалізації менструального циклу. Сьогодні для цих цілей у гінекологів є цілий арсенал підручних засобів. Але в якості додаткових ліків, здатних значно поліпшити результат, варто приймати чорницю не менше 1 склянки на день весь чорничний сезон.

Молочниця.

Чорниця — відомий борець з цукром, підвищений рівень якого призводить до молочниці! Їж чорницю, краще замість тортика, і тобі гарантований позитивний результат.

Гормональний дисбаланс.

Чорниця позитивно впливає на всі залози організму і сприяє їх нормальній роботі. «Жіночі» гормони – не виняток. Якщо у тебе діагностований гормональний дисбаланс, звичайно, не варто переривати лікування, призначене лікарем, але доповнити і посилити його дію і ефективність можливо з допомогою цієї ягоди!

Їж хоча б 1 склянку в день сирої або замороженої чорниці, але смачною випічкою себе також іноді можна побалувати!

Похожие статьи:

Женский разделПоради для підтримання "жіночого здоров'я"

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети