Як дізнатись, чи ти вагітна?

2 августа 2015
2540 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9931.jpg

Для когось вагітність — прекрасна новина, а для когось — шок. Як би там не було, дізнатися правду ви зможете, лише пройшовши тест на вагітність, але існує також кілька ознак, які можуть сигналізувати про вагітність:

1) Ви дуже втомлюєтеся. Звичайно, причини втоми можуть бути абсолютно різні. Але якщо «приводів» немає — час перевіритися. Про яку втому йдеться? Коли ви спите за двох, і все одно немає сил.

2) Вас нудить. «Це головна ознака, за якою багато жінок дізнаються вперше про вагітність» — говорить Мері Джейн Мінкін, професор репродуктивної медицини. — «Важко пояснити, чому пов'язані вагітність і нудота, можливо, організм реагує на гормональні зміни».

3) Біль або тяжкість у грудях. Можуть бути також зміни в сосках. Виною всьому — гормони. Під час вагітності зростає рівень естрогену і прогестерону, і саме це викликає зміни в грудях.

4) Температура тіла — близько 37 — 37,3 градусів. За відчуттями це може бути практично непомітно, але, якщо у вас без будь-яких причин тримається така температура — пройдіть тест на вагітність.

5) Кров'яні виділення. Ще одна характерна ознака ранній стадії вагітності. Це відбувається не менше, ніж у третини жінок в першому триместрі.

6) Вас «тягне на солоне / солодке». Або, навпаки, вас нудить від одного погляду на улюблені страви. Звучить, як кліше, але це дійсно так. Більшість жінок на початку вагітності мали подібний досвід зміни своїх звичних смаків в їжі

Похожие статьи:

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

Здоровье и медицинаВагітним не можна користуватись Wi-Fi

РелизыСпортивный Тест Активности Нации: кто из звезд силен в спорте

Скандал​Жириновського хочуть позбавити недоторканості

Общество​Катя Осадча знову вагітна?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети