Як підкорити чоловіка?

14 июля 2015
2748 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9635.jpg

Кожна жінка хоче знати відповідь на питання, як сподобатися чоловікові і підкорити його? Як стати тією єдиною і неповторною?

Багато дівчат і жінок щиро дивуються, чому їх, таких гарних і товариських, яскравих непересічних особистостей оминають стороною пристойні чоловіки… Тут важливо заглибитися в чоловічу психологію, тоді можна зрозуміти, чого все-таки хочуть чоловіки від жінок.

Слід пам'ятати, що призначення жінки — бути завжди опорою для чоловіка, допомагати йому реалізовувати найпотаємніші мрії, надихати його на нові звершення. У 21 столітті, в еру фемінізму, жінки взяли дуже багато обов'язків на себе. А адже це найбільша помилка. Чоловікам не потрібен робот, який може впоратися з усім сам. Чоловікові потрібна жінка, якою він буде захоплюватися, яку потрібно оберігати і радувати. Така жінка натомість не тільки створить домашній затишок і виховає дітей, але і зробить все, щоб її чоловік досяг висот і реалізував свої мрії.

Більшість сучасних жінок прагне бути успішною і затребуваною. Ви думаєте це легко? Часто, за маскою ідеальності, ховається не задоволена життям жінка, яка плаче ночами в подушку. Щоб цього уникнути, потрібно пам'ятати і виконувати прості правила:

1. Ваш чоловік – головний, а значить — його слово закон. Так, чоловіки можуть помилятися, втім, як і жінки. Важливо, дати можливість своєму чоловікові чинити так, як він вважає за потрібне. Мудра жінка ніколи не буде прямо говорити, як і що слід робити, але все одно доб'ється свого. Не дарма ж кажуть, що чоловік голова, а жінка — шия, тому голова повертається туди ж, куди і шия. Ваш чоловік повинен відчувати себе головним, брати на себе відповідальність, бути добувачем.

2. Ваш обранець хоче бачити вас завжди доглянутою й щасливою, незалежно від того, добре чи погано. Така природа самця. Він хоче вами пишатися, він хоче, щоб інші йому заздрили, але при цьому він хоче бути впевненим, що ви цілком належите тільки йому. А якщо ви вважаєте, що після весілля або народження дитини він уже нікуди не дінеться і можна розслабитися, помиляєтеся. Пам'ятайте, що у вас велика конкуренція!

3. Не виносьте мозок» вашому коханому. Завжди можна пояснити словами, що саме вам не подобається. Якщо слова не допомагають, тоді потрібно показати на ділі. Тільки не кричіть. Вченими доведено, що крик викликає гнів, який стає причиною сварок і розлучень.

4. Сильна стать не вміє говорити про свої почуття, вони не розуміють натяків. Якщо ви хочете, щоб у вас щось з'явилося, то скажіть йому про це прямо. Якщо ви хочете почути теплі слова на свою адресу, то почніть з себе: скажіть, як сильно ви нудьгували, пожалійте його, коли він втомиться.

5. Ваш обранець дуже любить, щоб його слухали, тому, навіть якщо вам не цікаво, будьте уважним співрозмовником. Чоловік повинен чути і бачити те, що він хоче.

6. Чоловік готовий на все заради жінки, поряд з якою він буде відчувати себе чоловіком з великої літери. Станьте тією особливою, яка його розуміє і підтримує, хто вірить в нього і вірна йому, що його надихає і співпереживає, яка з ним і горі, і в радості.

Використовуючи, здавалося б, ці нескладні прийоми, ваша пара поповнить ряд щасливчиків. І незабаром він буде розповідати всім своїм друзям, як йому пощастило з вами, яка ви чуйна і завжди готова вислухати його і зрозуміти. Удачі вам в цій нелегкій справі.

Похожие статьи:

ОбществоЯк зберегти ваші стосунки?

Женский разделЯк запрограмувати чоловіка?

Женский раздел​Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання

ОбществоБагаті чоловіки не шукають собі бідних дівчат

ОбществоВ Ефіопії знайшли чоловіка, якому 160 років

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети