Як подобатись чоловікам?

10 июля 2015
4302 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9580.jpg

Хочете привертати увагу протилежної статі і подобається чоловікам? Тоді запам'ятайте, а краще запишіть: є речі, які відштовхують.

І це не відсутність манікюру або депіляції (хоча і без них не обійтися). Набагато більше чоловіків дратують якості особистості, які перетворюють спілкування з жінкою на справжнє катування.

Категоричність

Ви суворим голосом заявляєте, що чоловік, який не приносить в дім гроші – це не чоловік. Що скатертини повинні бути обов'язково білими, черевики почищеними, а освіта – вищою. І чоловік під вашим пильним поглядом відразу знічується і поникає. В його уяві ви вже наводете армійський порядок в його шкарпетках, відганяєте від будинку його приятелів і домагаєтеся в ліжку неодмінних оральних ласк. Будь-яка категоричність неприємна.

Песимізм

Ви стверджуєте, що життя сповнене горя і смутку, що ніколи в цій країні не буде нічого доброго, робота у вас жахлива, друзі – суцільні зрадники і дармоїди. І, так: ще сьогодні жахлива погода. Таке нагнітання негативу діє на чоловіка як холодний душ. Він-то тільки намірився сказати, що його скоро-скоро чекає кар'єрний ріст, що в нього чорний пояс по карате і взагалі – сьогоднішній дощик віщує удачу. Негативний погляд на життя – не кращий спосіб зав'язати романтичні відносин. Звичайно, якщо вам не зустрівся такий же песиміст, як ви.

Нарцисизм

Ви знаєте собі ціну і, спілкуєтесь з чоловіком, щоб показати, як йому пощастило. Для цього, зрозуміло, вам треба «показати товар обличчям». Ви розповідаєте про своїх шанувальників, про те, як вас цінують на роботі і навіть найголовніший бос запитує у вас ради про все. А ви що? Ви – добра і чуйна, ось і шкодуєте старого… А ще у вас бездоганний смак і почуття стилю. А ще… Десь на п'ятій хвилині вашого монологу чоловік відключає слух і думає тільки про одне: як би швидше втекти?

Споживацтво

Ви дізналися, що чоловік вміє лагодити комп'ютери і негайно запросили його подивитися свій ноут: щось він став глючити. А ще прозоро натякнули, що в суботу їдете на дачу до бабусі і з задоволенням вирушили туди на його авто, а не в задушливій електричці. Чоловік, може бути, з радістю допоміг би вам і без всяких цих натяків, але він починає підозрювати, що вам потрібен тільки для того, щоб вирішувати ваші проблеми. А він знайомився з зовсім іншою метою!

Похожие статьи:

ОбществоП'ять мільйонів чоловік в Україні потребують гуманітарної допомоги

Здоровье и медицинаШоколадний батончик знижує ризик виникнення інсульту у чоловіків

Образование и наукаВ майбутньому не буде чоловіків

ОбществоБути лисим модно

ОбществоЧому чоловіки не хочуть платити аліменти?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети