Як працює сайт знайомств – світові лідери відкрили секрети підбору пари

26 марта 2014
8138 просмотров Голосов: 1 Автор:Євген Торін
article4321.jpg

Крістіан Раддер, засновник американського сайту знайомств «OKCupid» вважає, що достатньо трьох питань, щоб дізнатися, чи є майбутнє у ваших відносин.

— Чи любиш ти фільми жахів?

— Ти коли-небудь подорожував в чужій країні один?

— Як тобі ідея кинути все і оселитися на кораблі?

Раддер довідався, що більшість клієнтів шлюбних агентств, які відповідали однаково на ці питання, в результаті становлять пару.

Найбільші світові агентства з пошуку пари – «OKCupid», «Match.com», «eHarmony» і багато інших, збирають подібну інформацію, завалюючи користувачів питаннями, коли ті реєструються на сайті.

Кількість питань може доходити до чотирьохсот, і всі дані сортуються і архівуються. Наприклад, «Match.com» заявляє, що його сховище інформації становить 70 терабайт.

Аналізуючи великі обсяги інформації, агентства пропонують своїм користувачам більш точний підбір пари. А чим більше клієнтів залишаються задоволеними, тим більше прибуток агентства.

Як показали дослідження компанії «IBISWorld», ринок таких послуг в США приносить прибуток близько 2 млрд доларів на рік. За оцінками, кожен десятий дорослий житель США користувався послугами шлюбних агентств.

А ринок мобільних додатків тієї ж тематики з одного мільярда доларів в 2011 виросте до 2,3 млрд у 2016, пророкує агентство «Juniper Research».

Однак є одна проблема: людям властиво брехати.

Щоб уявити себе в кращому світлі, користувачі не завжди дають точну інформацію про себе. Чоловіки зазвичай прибріхують по частині росту, ваги і річного доходу, а жінки — віку, ваги і фігури.

Крім того, багато хто зовсім ненавмисно надає про себе неправдиву інформацію, вважає Крістіан Раддер.

Наприклад, користувач може вважати, що знає класичну музику, але аналіз плейлиста в «iTunes», наприклад, дасть зовсім іншу картину його музичних пристрастей.

Неточні дані часто ведуть до невірного підбору пари. Саме тому деякі агентства знайомств намагаються отримати інформацію про своїх користувачів з інших джерел.

З дозволу клієнта агентства можуть отримати доступ до різних джерел інформації, наприклад, про його пошукову історію в браузері, про фільми, переглянутих через «Netflix» і «Lovefilm» або про покупки в онлайн магазинах — таких, як «Amazon».

Але проблема тут криється і в тому, що ніхто не знає, скільки інформації потрібно для того, щоб скласти портрет користувача.

— Ми виявили, що відповіді на деякі питання дійсно дають корисну інформацію, але якщо збирати більше даних, ніж це необхідно, віддача вже не така велика, — каже Раддер.

Прикладна соціологія

Це не зупиняє агентство «Hinge», розташоване у Вашингтоні, від збору інформації про своїх клієнтів в соціальній мережі «Facebook». Ці дані швидше за все будуть точними, адже вони підтверджені друзями, вважає Джастін Маклеод, засновник компанії.

— Ти не можеш збрехати щодо своєї освіти, бо хтось з друзів напевно помітить це, — говорить він.

Також можна зробити деякі висновки, спостерігаючи за друзями користувача, вважає Маклеод.

— Навіть той факт, що ти є чиїмось другом, — це вже корисна інформація, — говорить він. Тому «Hinge» пропонує своїм користувачам шукати спільних друзів.

— Якщо в твоїх перевагах вказана фінансова сфера, або тобі більше подобаються друзі Енн, а не друзі Боба, у нас є більше шансів скласти правильну пару, — пояснює він.

Похожие статьи:

Новости Преступности​Служба безпеки України повідомляє про загрозу життя Юлії Тимошенко

Новости Украины​Спецслужби консультують владу Києва - «Bild»

Новости УкраиныСБУ оприлюднила перемовини, що доводять причетність РФ до захоплення інспекторів ОБСЄ сепаратистами

Новости УкраиныУкраине пришлось закрыть пункты пропуска в Крым и Севастополь

Происшествия​Під час зіткнень в Одесі 37 чоловік загинули і 200 отримали поранення - МВС

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk