Як правильно займатись сексом?

29 августа 2015
3516 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10174.jpg

Ви, в принципі, задоволені своїм інтимним життям. «Все не так вже й погано, — говорите ви собі, — і задоволення отримую, і чоловікові його дарую». Але чому б не спробувати позбутися деяких стереотипних помилок, які допускають в сексі практично завжди?

Помилка 1

Ніякого флірту!

Ви вважаєте, що секс починається тільки в спальні, і тому протягом дня говорите і думаєте про що завгодно, тільки не про нього? Ви помиляєтеся! Спробуйте пофліртувати з чоловіком протягом дня, зробіть йому парочку прозорих натяків, і ваш секс буде набагато гарячішим!

Помилка 2

Неправильний сценарій

Як проходить у вас підготовка до сексу? Очевидно, ви потискуєте плечима: так ніяк. Прийшла додому, покрутилася по господарству, щільно повечеряла — і в ліжко. Спробуйте змінити сценарій і хоч трохи відпочиньте і розслабтеся перед тим, як віддатися еротичним іграм.

Помилка 3

Очі в очі

Чи часто ви встановлюєте зоровий контакт під час сексу? Як правило, жінки прикривають очі і насолоджуються внутрішніми відчуттями. Спробуйте спостерігати за чоловіком під час сексу — це порушить і вас, і його.

Помилка 4

Незручна поза

У вас затекла спина, натерли коліна або незручно вивернулася рука, але ви мужньо терпіть, побоюючись перервати процес. І робите це даремно: мало того, що самі не дочекаєтеся оргазму (який же оргазм, якщо незручно?), Так ще й тримаєте в напрузі чоловіка. Він-то відчуває, що щось не так, а зрозуміти, в чому справа, не може.

Помилка 5

Все як завжди

З часом звичний спосіб отримання задоволення втрачає свою гостроту, тому варто періодично вносити в секс щось новеньке. Інакше вам просто стане нудно один з одним.

Помилка 6

Брудні слова

Ваш партнер хоче, щоб ви під час сексу користувалися непристойними слівцями, а вас коробить від них? Сприймайте їх не як лайки, а як ще один інструмент, завдяки якому ваш чоловік отримає більше задоволення.

Помилка 7

Ніяких підказок

Ви вважаєте, що ваш партнер повинен сам здогадуватися, як зробити вам приємно? На жаль, це не так, і ваші підказки йому будуть дуже до речі. Не обов'язково говорити, можна просто взяти його руку і покласти туди, де він повинен попестити. Або простогнати в той момент, коли його ласки вам особливо приємні.

Похожие статьи:

Политические статьиПрезидент Росії Володимир Путін відкинув можливість війни з Україною

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети