Як стати щасливою?

15 июня 2015
2819 просмотров Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article9169.jpg

Удача – дама примхлива. Коли хоче – приходить, коли хоче – йде, навіть не спитавши дозволу. А між тим вона нам потрібна постійно! І у дрібних справах, і у великих. Як зробити так, щоб удача завжди була поруч з вами? Пропонуємо кілька порад!

— Живіть в очікуванні гарного. Відкиньте ниття з приводу того, що вам вічно не щастить» і що «завтра все буде погано». Запам'ятайте: чим більше ви будете думати про те, що попереду вас чекає радість, тим більше ви будете притягати до себе удачу.

— Звеличуйте невдачі. Так не буває – щоб людину ні разу не спіткала невдача. От тільки по-справжньому щасливі люди вміють ставитися до неї як до якогось прикрого непорозуміння, а не як до трагедії всього життя. Сприймайте свою поразку в чому-небудь як передвістя майбутніх перемог.

— Змінюйтеся. Вам здається, що ваші принципи не дозволяють вам чинити по-іншому? Спробуйте бути непослідовною і непередбачуваною, міняйте старі схеми і переконання. Адже сенс життя – в постійних змінах. Хто вам сказав, що, скажімо, принцип ніколи не знайомитися в соцмережах – правильний? Спробуйте його порушити і подивіться, що з цього вийде.

— Шукайте хороші прикмети. Люди за сотні віків попридумували собі масу поганих прикмет, і про чорну кішку, і про пустих цебрах. Чому б вам не придумати свої власні, щасливі прикмети? Наприклад, що якщо ви зустрінете блондина, то вам обов'язково пощастить.

— Слухайте поради. Уважно вислухайте все, що вам порадять оточуючі, а потім – запитайте себе: «Як я хочу зробити насправді?» І дійте згідно з власним бажанням, а не розумним порадам!

— Експериментуйте. У вас живе маса ще невивчених вами талантів і здібностей, от тільки ви поки ніяк їх не проявляєте. А може, ваш головний талант – це талант флейтистки? Постарайтеся пробувати різні, невідомі раніше справи і заняття.

— Колекціонуйте свої перемоги. Всякий раз, коли у вас щось вийшло, хваліть себе і кажіть, які ви щасливі. Можете завести спеціальну скриньку удач»: симпатичну коробку або скриньку, куди ви буде відкладати по красивому гудзику або камінчику, кожного разу, коли ви отримаєте перемогу. Коли на вас нападе напад песимізму, просто відкрийте цю скриньку і почніть перебирати камінчики.

— Кажіть собі компліменти. Коли у вас щось складеться вдало, обов'язково скажіть собі комплімент: «Це тому, що я така розумна. Не варто звалювати успіх своєї справи на обставини, добрих помічників або погоду. Пам'ятайте: якщо ви здобули перемогу, то це особисто ваша заслуга!

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаАлкоголь і спорт: чи можна поєднувати?

ОбществоЯк вести сімейний бюджет при нерегулярному заробітку?

Общество7 одкровень бізнесменів: що вас може очікувати?

Здоровье и медицина10 порад тим, хто кидає палити

Здоровье и медицина10 хитрощів, що допомагають запобігти старінню

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети