Як зрозуміти, чи готові ви до весілля?

7 июня 2015
2403 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9017.jpg

Весілля – одне з найважливіших рішень у вашому житті. Крім планування свята, ви також повинні задуматися про інші важливі аспекти вашого спільного майбутнього. Перед тим як прийняти остаточне рішення, задайте собі і партнеру наступні питання.

1. Якщо ви залишитеся без роботи, де ви будете черпати фінансові ресурси?

Відповідь на це питання дозволить прояснити ставлення вашого партнера до грошей. Багато заявляють, що гроші не головне, але, коли з'являються серйозні проблеми, сварки виникають саме через труднощі з фінансами.

Сьогодні дуже страшно залишитися без постійного доходу і, як наслідок, без засобів до існування.

2. Чи готові ви або ваш партнер відмовитися від кар'єри, щоб зайнятися вихованням дітей?

Добре б дізнатися, як ваш партнер ставиться до дітей. Чи допускає він можливість поповнення в родині в найближчому майбутньому?

3. Коли ви востаннє проходили огляд у лікарні?

Ви повинні знати про здоров'я один одного все до найменших подробиць. Адже здоров'я – це найважливіше, що є у кожного з нас.

4. Досягнувши всіх поточних цілей, чи зможете ви придумати нові спільні з партнером мрії?

Пристрасть і любов, безсумнівно, важливі для відносин. Але їх не завжди буває достатньо. Ви, як пара, повинні вміти ставити перед собою цілі і мріяти. Тільки в такому випадку вам ніколи не буде нудно, і відносини будуть тільки «цвісти».

5. Який самий божевільний досвід ви допускаєте в сексі?

Відповідь на це питання дозволить дізнатися про межі сексуальної фантазії партнера. Ви зможете перевірити, наскільки комфортно вам обговорювати цю тему один з одним.

Якщо ви не можете обговорювати сексуальні потреби та бажання з партнером, то, швидше за все, в майбутньому у вас можуть виникнути проблеми.

6. Від чого партнер не зможе відмовитися ні в якому разі?

У сімейному житті нерідко доводиться йти на компроміс. Але є такі речі, від яких людина не може відмовитися ні за яких обставин. Деякі чоловіки, наприклад, не можуть відмовитися від відеоігор, інші – від полювання.

7. Як партнер ставиться до ваших друзів?

Друзі — одне з головних складових нашого життя. Дуже важливо, щоб партнер знаходив спільну мову з вашими друзями. Якщо він недолюблює когось із них, то він все ж зобов'язаний виявляти повагу. Те ж саме стосується і вас щодо його друзів.

8. Що робити, якщо партнер не подобається вашим батькам або ви його?

Батьки мають особливий вплив на своїх дітей. Якщо партнер не подобається вашим батькам або ви – його, це можна виправити і вирішити. Головне, не замовчувати проблему, обговорити її і разом шукати відповідне рішення.

9. Яка одна річ необхідна вам, щоб відчувати себе комфортно в повсякденному житті?

Відповідь на це питання дозволить зрозуміти, що вам обом необхідно для щастя. Є деякі речі, які повинні бути у кожного з нас, щоб ми почували себе добре.

Саме їх партнери повинні поважати і приймати. Якщо вашому партнеру просто необхідно витрачати одну годину в день на читання, то дайте йому цю годину. Тоді він буде в хорошому настрої і буде шанобливо ставитися до ваших звичок.


10. Чи готові ви до переїзду?

Деяким людям дуже важко зважитися на переїзд. Інші бачать в цьому величезні перспективи і надію на краще майбутнє. Навіть якщо ви не плануєте переїжджати найближчим часом, обговоріть таку можливість зі своїм партнером.

Вам потрібно перевірити, чи співпадають ваші погляди на життя і амбіції.

Похожие статьи:

ОбществоВ Бангладеші третина жіночого населення стає подружжям вже до 15-річного віку

ОбществоЯк зрозуміти, чи твоя дівчина, готова стати твоєю дружиною?

ОбществоВесілля. На чому можна зекономити.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети