Корекція фігури по спеціальній програмі.

13 марта 2014
5552 просмотра Голосов: 0 Автор:Василий Михайлюк
article4165.jpg

Чоловікам завжди приємно знаходитись в оточенні гарних жінок, особливо впевнених в собі. А впевнено ведуть себе ті жінки, які не мають комплексів, особливо пов’язаних із зовнішнім виглядом. Позбутися таких комплексів допоможе спеціальна програма корекції фігури.

Корекція фігури може проводитись по різним схемам. Вибір програми визначається можливостями самих косметичних центрів. Найбільш поширеною є програма, яка включає в себе використання інфрачервоної сауни, ручного масажу, обгортання грязьовими масками та застосування нового методу, який називається пресотерапія. Це перевірена схема, використання якої приносить чудові результати.

Користь інфрачервоної сауни безсумнівна. Інфрачервоні промені дозволяють глибоко прогрівати тіло, що викликає сильне потовиділення і покращення кровопостачання тканин, особливо шкіри і підшкірно-жирової клітковини. Це дає можливість впливати на проблемні ділянки тіла і підготувати їх до наступного етапу. Після цього проводиться ручний масаж с послідуючим обгортанням грязьовими масками. Грязьові маски підбираються самими пацієнтками, в залежності від їх уподобань і вартості. Компоненти, які входять в їх склад різноманітні, але в основному вони направлені на покращення кровопостачання, відновлення еластичності шкіри, розсмоктування фіброзної сполучної тканини, що формує в підшкірно-жировій клітковині щільні вузлики.

Прсотерапія проводиться як заключний етап корекції фігури. Це метод сильного впливу на лімфатичну і венозну системи, який сприяє лімфодренажу і венозному відтоку. Пресотерапія знімає набряки, внаслідок чого відбувається покращення циркуляції крові і відновлення еластичності тканин. Відбувається розсмоктування фіброзної тканини, яка, власне, і формує вузлики при целюліті. Крім того, пресотерапія дуже приємна процедура, яка приносить масу задоволення.

Слід сказати, що пресотерапія може використовуватися для профілактики розвитку целюліту, адже першою його стадією є набряк тканин. Також цей метод ефективний для зняття важкості в ногах і втоми, що особливо актуально для тих, у кого стояча робота.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk