Обережно! Вбивці серед нас!

16 марта 2017
21045 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article14713.jpg

В Києво-Святошинському районі розгорнула свою діяльність ГО "Зубр", основою якої є дуже цікаві особи.

Голова Ющенко Людмила – громадський діяч, який бігає з партії в партію, займаючись одночасно багатьма справами. При цьому, жодної не доводить до остаточного завершення. На словах великий борець за справедливість, при цьому, сама не законно займає житлову площу. На всі запитання про це починає впевнено переконувати, що це піар, спосіб заробляння коштів. Але є факти вимагання і її незаконного збагачення.

Разом з нею діє Ліпатов Олександр – взагалі цікава особа. Офіційні дані свої ніде не надає. Володіє ораторськими здібностями, веде себе впевнено, нахабно і розкуто. Володіє інформацією про всіх політиків і людей високих чинів. Вміє швидко організувати акції протесту з плакатами, "активістами", каналами ТВ і т.д. Діє професійно. Офіційно ж він ніде не працює. Входить до складу ГО "Люстраційне бюро розслідувань" головою якого є Лозан Валентин, та до ГО «Зубр». Найголовніше: Ліпатов приїхав до Києва після анексії Криму. Сам із Севастополя. Там відбував термін з 2003 р. за вбивство, шахрайство. В 2009 р вийшов достроково (сирота, по малолєтке), в 2011р був засуджений на 6 років за шахрайство, підробку документів (паспортів, рішень суду). За тиждень він створив організовану групу злочинців, які вже відбували покарання, та лишив майна десятки людей на мільйони гривень в Севастополі. В даний час має відбувати термін але чомусь зараз тут, з голосними лозунгами

Справжнє його прізвище – Ліпашов. Перед виїздом з Криму, взяв в борг на 2 дні у чоловіка 10000 доларів і так і не повернув.

Його брат також відбуває покарання за умисне вбивство.

Також до свого угрупування ГО «Зубр» прийняло місцевих адвокатів району і мешканців. Спочатку члени ГО «Зубр» обливали брудом Тігова, але різко адвокати «Зубру» почали захищати Тігова в судах. Потім в «брудній» грі члени «Зубру» під головуванням Ющенко та Ліпашова-Ліпатова використали місцевого адвоката Устенко Івана та його 13-ти річну доньку для провокації і розкачування влади в районі.

Використовують Гришина Івана, який є директором ТВ-каналу «Правда тут» та є членом ради при НАБУ. Вони збирають інформацію, а потім шантажують то одну, то другу гілку влади, посадових осіб, бізнес, використовуючи при цьому спеціальні технології.

Придивляйтеся до людей з якими спілкуєтесь, це для вашої безпеки. Не давайте себе втягувати в брудні справи і не надавайте жодних документів невідомим особам. Все що видають ці особи за правду – може бути шантажем, вигадкою, або мати злочинний умисел.

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети