Свавілля регіонала: забране озеро та загарбаний бізнес

23 декабря 2014
6865 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6441.jpg

Те, що сільський голова – регіонал, Андрій Петрович Кріпак, перетворив Крюківщину (Київська область)в особисту власність ні для кого з місцевих громадян не є новиною. Кожен шматочок землі, яка належить громаді, була перетворена цинічним головою сільської ради в джерело доходу, однак і цього йому мало. Кріпак фактично підім'яв під себе весь місцевий бізнес.


По вул. Дружби, біля будинку № 2, який розташований навпроти школи, був встановлений кіоск з продажу канцтоварів, підручників, люди могли зробити ксерокопію. Власником кіоску, був житель вул. Дружби, Олександр Сніцарук. Власний бізнес дозволяв місцевому жителю заробляти невеликі гроші для утримання власної родини, а всі хто купував канцтовари та супутні матеріали, були вдячні Олександру за низькі ціни. Однак події на Донбасі внесли зміни і в життя Сніцарука, з самого початку АТО він знаходиться в Краматорську і, як справжній патріот, захищає інтереси України.

Те, що Олександр ризикує життям у АТО, не стало перешкодою для Кріпака, який відмовився продовжувати договір оренди. Орендар забрав своє майно і припинив свою діяльність, так як не зміг знайти 10 тис. доларів, які Кріпак зажадав у якості хабара за продовження договору оренди.

Найсумніше в даній ситуації, це те, що через кілька днів на цьому ж місці було встановлено кіоск з продажу морозива, сендвічів і т.д. Власником торгової точки, є місцевий депутат Микола Сутковий, але можна не сумніватися, що справжній господар пан Кріпак, який втратив залишки совісті і учасник АТО — це не та людина, яка має право заробляти гроші в Кріпаковщіні, вибачте Крюковщині.
Подібні діяння не є одиничними в біографії депутата-регіонала.

Нагадаємо, Кріпак прийшов до влади через вибори і це факт, який неможливо заперечити. Місцева громада Крюківщини, повірила в обіцянки молодого регіонала, та й слова він знайшов саме ті, які від нього чекали. Проте всі обіцянки, які майбутній голова, давав людям, після виборів перетворилися в його особисту економічну програму збагачення.

Ключовим завданням, на якому особливу увагу акцентував Кріпак, була турбота про самих юних жителях Крюківщини. І треба визнати, частина обіцянки була виконана. За 20 тисяч гривень було побудовано дитяче містечко в місцевому парку — будиночок, карусель і гірка. До речі на будівництво «дитячого містечка» гроші були виділені з позабюджетних коштів. Пан Кріпак продав ділянку землі в 20 соток, на березі озера, багато це чи мало? Якщо дивитися за розміром села, то територія не особливо й велика, але якщо перевести в гроші, то сума досить значна, комерційна вартість однієї сотки землі становить близько 2000 доларів.

Проста математика і отримуємо 40 тисяч доларів, які Кріпак отримав за частину землі, що належить громаді. З цієї суми 20 тисяч гривень (Не доларів) було витрачено на те, що назвати «Казковий містечком» просто соромно, а решта суми в кишеню. А що б все це прикрасити — місцевим жителям була розказана байка, про те як один з місцевих підприємців А.Вовк — «щедрий брат», подарував цей майданчик селу! Прекрасний вчинок, АЛЕ нікому не було озвучено — чому дружина «щедрого брата» нещодавно отримала земельну ділянку розміром 20 соток. Абсолютно безкоштовно!!! Саме дружина не бідного бізнесмена отримала ділянку на березі (40000 $), а не ті хто його потребував! І після чого «щедрий брат» подарував селу дитячий майданчик (20000 грн). А чому він «щедрий» тепер можна здогадатися! І кому ця щедрість була спрямована!!!….До Речі, в цей момент у дружини Андрія Петровича Кріпака з'явилася обновка — абсолютно новий білий автомобіль VW Tiguan, з чим звичайно її і вітаємо!!! Ось така щедрість — дружині авто за мільйон гривень, а всім дітям села майданчик за 20 тисяч!!! Щедрий Андрій Петрович Кріпак !!!

Проте продаж землі це разовий дохід, а пан Кріпак увійшов у смак красивого життя і грошовий потік повинен бути постійним. Як же заробити грошей і бажано багато? Відповідь знайшлася дуже швидко. У селі Крюківщина є прекрасне озеро Купіль, яке манить до себе всіх любителів відпочити на природі. Разом зі своїм кумом і за сумісництвом директором комунального підприємства КП «Благоустрій Крюківщіни», паном Буряком, Кріпак в буквальному сенсі захопив набережну озера і ще вчора безкоштовний пляж, перетворився на джерело доходу. Альтанки та будиночки з погодинною оплатою — це джерело постійного доходу на багато років. Більше того, щоб збільшити власний прибуток, «бізнесмени» відкрили ресторан, в якому після 22:00 будь-який неповнолітній може пити алкоголь (до речі, може це і є турбота про молоде покоління Крюківщини, адже тепер, матері знають, де шукати своїх дітей після півночі, правда часто дітки в стані алкогольного сп'яніння, а часом і під дією наркотиків). Але все це ховається за високим парканом і зовсім недалеко від святого місця — сільської церкви!

Перетворив пан Кріпак в джерело доходів і власне службове становище. Тепер щоб відкрити власну справу на території Крюківщини, підприємець повинен йти на уклін до сільського голови. Займатися бізнесом без дозволу Кріпака тепер заборонено, та й треба визнати небезпечно. Він побудував власний ринок Рубльовка, тому всі МАФи заборонені і повинні бути знесені, а ті які були встановлені раніше, демонтуються і на їх місце встановлюються ті які дозволив Кріпак. Саме з цієї причини в місцевій газеті і немає місця чужим оголошеннях крім своїх рідних.

Як і всі його однопартійці з Партії Регіонів, пан Кріпак, побудував свою роботу за принципом – ділити і віднімати. Земельний дерибан у Крюківщині тепер став звичною справою. Все, що можна продати, Андрій Петрович продавав і, його не бентежило, що ці землі належать місцевій громаді, а не особисто йому. Друзям сподобалась ділянка землі – будь ласка, немає проблем. Ну, подумаєш, що це парк, особняки друзів важливіше, так і відступні в кишеню пристойні йдуть.

Якщо дивитися на всі подвиги пана Кріпака, то в порівнянні зі справами, які провертав його кумир Янукович, він звичайно дрібна сошка, але з великими амбіціями. Якщо у знаменитому романі Ільфа і Петрова, був соромливий злодюжка, який продавав державне майно і постійно червонів, то наш герой ніколи не бентежиться – він просто краде і, як кажуть, нічого особистого.

Найбільш яскравий приклад цинізму і відвертого нехтування всіма суспільними принципами – це продаж землі під будівництво дев’ятиповерхового будинку практично у дворі приватного сектора. Як можна було побудувати багатоповерхівку в такій близькості від приватних будинків, не розуміє ніхто, але для Кріпака це не проблема, треба побудувати значить треба, відкат на стіл і будь ласка, ділянка вільна.

Місцеві жителі просто шоковані від всього, що відбувається. Люди просто не розуміють, як можна порушувати всі закони в країні, яка рухається європейським курсом. Недопалки на порозі, сміття, використані контрацептиви – це дрібниці в порівнянні з тим, що в разі пожежі, приватні будинки доведеться просто знести, щоб пожежна машина змогла під’їхати.

Свавілля регіонала: забране озеро та загарбаний бізнес

Свавілля регіонала: забране озеро та загарбаний бізнес

Свавілля регіонала: забране озеро та загарбаний бізнесОсь вона турбота про місцеве населення від сільського голови і можна сказати, що це далеко не останні його подвиги в освоєнні місцевих земельних ресурсів – бажаючих ще багато!

Скільки може продовжуватися це свавілля? Доки вся країна намагається очиститися та «перезагрузитися», такі собі Кріпаки продовжують працювати так, як вони звикли за 23 роки існування України як незалежної держави. Досить терпіти це, прийшов час міняти країну!

www.ukrop-ua.net

Теги: кріпак
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети