Будь ласка, хто має змогу, допоможімо будь-чим цій родині! Єлена Вишневська - ФБ

21 ноября 2015
38796 просмотров Голосов: 0 Автор:Kovel
article11133.jpg

 

Є картка Приват банк для допомоги дружині бійця АТО Гальчук Людмилі!
5168 7423 5345 6662 Гальчук Євгеній Олександрович (чоловік, перебуває на передовій, картка наразі у дружини)

Єдиного годувальника родини Євгенія з січня 2015 року за повісткою було призвано і відправлено на передову. Чоловік не став уникати служби — це було його добровільне рішення!
Дружина Людмила сам на сам лишилася з двома дітьми. Перша дитинка зі складним діагнозом через важкі пологи, обвиття пуповиною, кисневе голодування — зараз хлопчикові 4,6 роки, немає мови, діагноз: органічне ураження головного мозку із порушенням комунікативної функції, руховою розторможеністю, загальний недорозвиток мови 1-го рівня.
Друга дитина, хлопчик 16 років, був цією ж родиною взятий під опіку, після смерті мами, сестри Людмили і живе з ними. Допомогти родині нікому!
Сама Людмила не має змоги працювати через постійний догляд за маленьким сином. Хлопчика потрібно возити в реабілітаційний центр, коштів наразі немає зовсім і лікування призупинено… це може йому зашкодити у розвиткові...

Віталіку (синові, що має важкий діагноз) 4 рочки, 5.05.2011 р.н., розмір взуття 29-30, дуже потрібен теплий одяг (та й будь-який, я впевнена).

Син сестри Іван, яким опікується Людмила має 16 років, розмір одягу 50, зріст 176-180 см, взуття 43-44, але потрібне спецвзуття через плоскостопість.

Але найбільша потреба в коштах на реабілітацію Віталіка, півроку вже немає за що робити. Масаж 14 сеансів що 2 місяці, щодня логопед і психолог, кисневе дихання. Також мають потребу у курсі реабілітації в "Міжнародній клініці доктора Козявкіна", що у м. Трускавець — на це потрібні кошти в розмірі 25 000 грн. + кошти на проживання(це геть не підйомна для них сума)

Будь ласка, хто має змогу, допоможімо будь-чим цій родині!

Єлена Вишневська https://www.facebook.com/helena.vishnevska/followers

 

 

Похожие статьи:

Новости УкраиныЗадержанных украинских офицеров отпускают на родину

ОбществоЧисло "изменников" России растет.

Новости БизнесаНам потрібно 35 мільярдів доларів допомоги - Колобов

Политические статьи​США допоможуть Києву грошима Віктора Януковича

Новости ЭкономикиСвітовий банк виділить 3 млрд. доларів на українськи дороги

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети